3 Adımda Havuz Yapımı

30 Haziran 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
3 Adımda Havuz Yapımı

Rüya havuzu grup listenizde neler var ve sahip olması gereken özellikler neler? İlham almak için sanal rüya havuzunuzu oluşturun ve havuz üreticileri ile buluştuğunuzda hazırlanmanız için bir liste yapın, ardından arka bahçe havuzunuzu oluşturmaya başlamak için aşağıdaki üç adımı izleyin:

Adım: Havuz Yapımı için Firmanızı Seçin

Artık istediğiniz özellikler ve sorular listesine sahip olduğunuza göre, birkaç havuz üreticisinden randevu alın.

İhtiyaçlarınızı ve arzularınızı dikkate alan tasarım ve yapım hizmetleri sunacak saygın bir havuz üreticisi ile ilişki kurmak istersiniz. Seçtiğiniz havuz yapım firması eşsiz eviniz ve arka bahçenizle uyumlu bir tasarım yaratacaktır. Saygın havuz üreticileri ev sahiplerine beş önemli avantaj sağlar:

  • Havuz işlevselliği, mevcut teknoloji, enerji verimliliği ve güvenlik konularında uzmanlık
  • Yerel yapı yetkilileri, yapı işleri, çalışanlar ve ürün tedarikçileri ile ilişkiler
  • Bölgenizdeki zemin havuzları tasarlama ve inşa etme
  • Havuz ve ev inşaatı endüstrilerindeki tasarım eğilimlerinin bilinmesi
  • Havuz, spa, kat ve teras yapımında beceri

Harika bir havuz yapım firması nasıl bulunur? Referanslar alın! Yüzme havuzunu inşa etmek için deneyim sahibi olan arkadaşlarınız ve komşularınızla konuşarak başlayın. Yerel havuz mağazanızdan ve bakım uzmanınızdan öneriler alın.

Bölgenizdeki saygın havuz üreticilerinin listesi için Sermed Havuz’u ziyaret edin. Sadece posta kodunuzu girin, arama aracı size evinize yakın olan havuz profesyonelleri için isim ve iletişim bilgileri verecektir.

Adım 2: Arka Bahçe Havuzunuzu Tasarlayın

Bir havuz oluşturucu seçtikten sonra, havuzunuzu tasarlamak için onlarla çalışmak istersiniz. Havuz çalışanları lisanslı, gümrüklü ve sigortalıdır ve önemli tavsiye ve uzmanlık sağlayacaktır. Hayallerinizdeki havuzla sonuçlanan bir yolculukta size eşlik edecekler; güzel ve teknolojik olarak gelişmiş bir yüzme havuzu ortamı sağlayacaklardır.

Bahçenizin konfigürasyonunu ve ev ve diğer yapılarla olan ilişkisi dikkate alınmalıdır. Havuz bitişleri, havuz konumu, güneş açıları, havuz şekli, mevcut araçlar, asfaltlama, peyzaj, eskrim, önemli bitişikler vb. fiziksel faktörler bir havuzu planlarken göz önünde bulundurulmalıdır.

Teknoloji, havuz tasarlama ve kullanmada önemli bir rol oynar, bu nedenle havuzun nasıl çalıştığına ilişkin temel bilgiler öğrenilmelidir. En son havuz teknolojisini kullanan ürünler seçilmelidir. Bir havuzun uzun vadeli maliyetini göz önünde bulundurun ve VS pompaları gibi enerji verimli ürünler seçin. Enerji tasarruflu ürünler indirim almaya hak kazanabilir, bu nedenle yerel hizmete danışılmalıdır.

Güzellik ve kalite el ele gider. Düzgün takıldığında ve bakımı yapıldığında, kaliteli malzemeler uzun süre boyunca tahmin edilebilir şekilde performans gösterir. Formlarını, renklerini ve yüzeylerini korurlar ve çeşitli koşullar altında performans gösterirler. Uzun vadede kaliteli malzemeler daha iyi performans gösterecek ve daha uzun süre dayanacaktır.

Havuz yapım firması, arka bahçe havuz projenizde size zaman, para ve sorundan tasarruf etmenizi sağlarken, güvenlik ve enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

3. Adım: Arka Bahçe Havuzunuzu Oluşturun

Havuz ve arka bahçe ortamınızın tasarımı tamamlandıktan sonra, havuz üreticiniz izinler alacak ve denetimler ayarlayacak, hizmet yeri konum hizmetlerini arayacak ve havuz, spa ve çevresindeki alanları düzenleyecektir.

Havuz Yapımı için Firmanızı Seçin

Arka bahçe havuzu için kazı yapılacak, mekanik ve elektrik sistemleri kurulacaktır. Bu, sıhhi tesisat borularını, hortumları ve havuz ekipmanlarını (pompa, filtre, sanitasyon, ısıtıcı), havuza yapıştırma ve topraklama dâhil elektrik hizmetlerini, ısıtıcılar için gaz borularını ve daha fazlasını içerebilir.

Havuz duvarları ve zeminleri kurulacak ve havuzun tasarımına bağlı olarak yükleniciniz kiremit, alçı ve kayalar gibi özel yüzeyler kurabilir. Eşsiz yüzeyler havuza çok sayıda canlı ve enerji dolu kişilik katabilir.
Havuz tamamlandığında, uygun seviyeye kadar doldurulur. Su, yapı ve tüm ekipman, kullanıma hazır hâle getirilmeden önce düzgün çalışma ve güvenlik açısından kontrol edilmelidir.

Son Olarak, Yeni Havuzunuzun Tadını Çıkarın!

Hayalinizdeki havuzu yarattığınız için tebrikler! Özel havuz ortamınız ailenizin açık hava aktivitelerinin merkezi olacaktır.

Havuz Yapımı için Firmanızı Seçin
Havuz Yapımı için Firmanızı Seçin

Havuz resimlerinizi Facebook’ta bizimle paylaşmayı unutmayın.

Sermed Havuz Firması, havuz sektöründe bir ilki gerçekleştirmekte ve modern online satış sistemine geçerek hem havuz hem de havuz aksesuarları ürünlerinde online satış hizmeti sunmaktadır.

Profesyonel ve konusunda deneyimli ekibi sayesinde havuz ekipmanlarınızı kaliteli ve güvenilir şekilde online alabilirken, aynı zamanda prefabrik havuz seçiminde size yardımcı olmaktadır. Uzman ekibimize ulaşmak için 0850 495 02 00 / 0532 111 73 73 numaralı hatlarımızdan ulaşabilir ya da info@sermedhavuz.com adresimizden e-posta yoluyla da uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish