SBÜ ADANA ŞEHİR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SBÜ ADANA ŞEHİR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

SBÜ ADANA ŞEHİR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ

“Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesindeki Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesinde bulunan 6 hidroterapi havuzunda tedavi gören felçli hastalar, suyun tedavi edici gücü ile sağlıklarına kavuşuyor.”

İnternet’te bir kısa araştırma yaptığınız da bu tip haberleri, o kadar çok güzel haber ile karşılaşırsınız ki hayret edersiniz. Her şeyin kötü gitmediğine teknoloji ve bilimin insanlar için çok daha faydalı olabileceğinin kanıtı gibi.

Adından anlaşılacağı üzere SERMED (med , medikalin kısaltması olarak ) su içi tedavi ya da havuz rehabilitasyonu olarak da bilinen bir fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulaması olan hidroterapi ile profesyonel hayatına başlayan şirketimiz için , bu alan göz bebeğimiz.aynı zaman da bugüne kadar 400 den fazla uyguladığımız fizik tedavi ve rehabilitasyon havuzları ile de kıvanç kaynağımız.

Fakat Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesindeki yapılması planlanan 6 adet bu hidroterapi havuzlarının diğer yaptığımız 400 adetten belirgin bir farklılığı vardı.

Hastanedeki uzmanlarımız havuzların hem zemin üstünde olmasını hem de içinde yer alan fizik tedavi hastalarının uygulanan rehabilitasyon sırasın da rahatça gözlemlenmesini istiyorlardı.

Fakat bu taleplerinin Sermed Havuz için yeterince zor olamayacağına karar vermiş olmalılar ki zemin üstü bu havuzların yan duvar kalınlıklarının da 25 cm geçmemesini istediler.

Her biri yaklaşık 20 ton su kapasitesine sahip bu fizik tedavi ve rehabilitasyon havuzları hem çok güçlü taşıyıcılarının olması hem de taşıyıcı gövde üzerinde belirli bir alanın özel cam bölme kullanılacak olması sebebi ile bizi biraz terletmiş olsa da ortaya yukarı da gördüğünüz muhteşem resimlerin ve aynı zaman da bilime ve insanlarımıza hizmet edecek yeni bir ürün çıkmış olması en büyük gurur kaynağımız.

  • Havuz Yapım Yılı :
  • 2016
  • Havuz Yapım Yeri :
  • Yüreğir, ADANA
  • Havuz Modeli :
  • Fiplus Zeminüstü Panel Havuz
  • Havuz Sahibi :
  • Rönasans Holding
Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !