ALTINOLUK’TA MALDİV PREFABRİK HAVUZ YAPIMI

18 December 2019 Yayımlayan : Sermedhavuz
İzmir'de Onur Bey'e Maldiv Zeminüstü Prefabrik Havuz Sermed Havuz Firması tarafından yapıldı.

Altınoluk bölgesinde yazlık evimin bahçesi için havuz yapımı arayışına girdim. Yurtdışında bulunmamdan ötürü, yaygın olan liner kaplama- prefabrik havuz sistemlerine aşinaydım. Tabiki yurtdışında bu işler oldukça profesyonel ve sorunsuz şekilde devam ediyor. Türkiye de prefabrik havuz yapımı ile ilgili araştırma içerisine girdim.

Epey havuz firması ile karşılaştım, tabiki işinin ehli ve bana daha sonrasında sorun çıkartmayacak bir ekip ile çalışmam gerekiyordu. Zamanımda kısıtlıydı hızlı bir çözüme ulaşmam gerekiyordu. Bu etapta görüşmüş olduğum havuz firmaları arasında beni ilgisi, bilgisi ve referanslarıyla etkileyen Sermed Havuz ile tanıştım. Arkadaşların bilgilendirme ve yerinde keşifleri sonucunda beni tatmin eden bir görüşme yaşadık. Daha fazla araştırma yapmama gerek kalmadan Sermed Havuz ile anlaştık.

Bahçemin yapısından ve kullanım alanından dolayı bana sundukları öneriler doğrultusunda 1000 x 500 x 150 cm ebatlarında Maldiv Prefabrik Havuz yaptırmaya karar verdik. Prefabrik havuzun kurulumu esnasında tecrübeli bir havuz firması ile anlaştığımı bir kez daha teyit etmiş oldum. Baştan sona kadar ve teslimat sonrasında da aynı bilgi ve ilgiyle devam eden bir süreçti.

Doğru firma ile çalıştığınız takdirde havuz yapımı düşünüldüğünün aksine zor değil.

Teşekkürler Sermed Havuz Ailesi…

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !