Bahçeye Havuz Yapımı Maliyeti

12 November 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Havuz sahibi olmak için artık küçük bir bahçeniz olması engel değil. Hazır havuz modellerinin tasarlanmasından ölçü kısıtlaması olmadığı için istediğiniz büyüklükte havuzlara sahip olabilirsiniz. Bahçeye havuz yapımı maliyeti de günümüzde oldukça uygundur. Hazır havuz modelleri %50 daha uygun fiyatlarla sahip olabileceğiniz ekonomik bir seçenektir.

Bahçeye Havuz Yapımı Maliyeti
Bahçeye Havuz Yapımı Maliyeti

Bahçeye Nasıl Havuz Yapılabilir?

Bahçeye yapılacak havuzlarda öncelikle alanın doğru kullanılması için plan çıkarılması gerekir. Bahçelerin alanlarına göre havuz büyüklüğü ayarlanmalıdır. Küçük bahçelerde duvara yaslı havuz yapılması alanda tasarruf edilmesini sağlayacaktır. Havuz formları da bahçe alanına göre doğru seçilmelidir. Daire formunda havuzlar bahçede daha az yer kaplayacaktır.

  • Bahçeniz için yapılacak olan havuz modelleri isteklerinize göre yapılabilir. Bahçe havuzları zemin üstü havuzlar ve gömme havuzlar olarak tasarlanır.
  • Havuz formuna ve ölçüsüne karar verilmesi ardından ekibimiz havuz yapımını bir hafta içerisinde tamamlar. Hazır havuzların yapımı fabrikada tamamlanır.
  • Havuz konulacak alan doğru belirlendikten sonra alan çalışmaları yapılır. Sahada yapılacak çalışmalar sadece 3-4 gün kadar sürer. Çelik havuz tasarımları yaptığımız için havuz zemin hareketlerinden etkilenmeyecek dayanıklılıkta olacaktır.
  • Havuz konulacak alanda yapılan çalışmalar tamamlandıktan sonra sahada montaj çalışmaları yapılır. Havuz konulduktan sonra ilk bakımı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.
  • Havuz bakımının tamamlanması ardından bahçe havuzunuzu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Havuz yapım aşaması ve saha çalışmaları ile birlikte toplamda 10-15 günde istediğiniz havuza sahip olabilirsiniz.

Havuz Aksesuarları Kullanılır Mı?

Prefabrik Havuz yapımı için bizimle iletişime geçebilir ve hayalinizde havuz planını sunabilirsiniz. Havuz aksesuarlarımız oldukça çeşitlidir. Havuzla bütünleşen eğlence sistemleri, kaydırak, doğal taş görünümler gibi birçok aksesuar kullanılabilir. Aynı zamanda havuz dışında da yapay süsler ve doğal bitkiler gibi tasarımlar kullanılmaktadır.

Havuz Fiyatları Ne Kadar?

Bahçeye havuz yapımı maliyeti öncelikle seçeceğiniz ölçülere göre belirlenir. Havuz yapılacak alandaki çalışmalar, havuz malzemeleri, çevre düzenlemesi ve aksesuarlar gibi farklı etkenlere göre fiyatlar belirlenir. Prefabrik havuz fiyatları uygun olduğu için hayalinizde havuzda uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !