BWT-P500 Havuz Robotu

BWT-P500 HAVUZ ROBOTU

Piyasada ki en iyi filtreleme sistemlerinden biri; P-500

  • 80 m²'ye kadar veya 12 m'ye kadar olan havuzlar için
  • Tabanı, duvarları ve su hattını temizler
  • Tüm havuz yüzeyleri için uygundur (paslanmaz çelik, beton, astar, seramik...)
  • 2 saatlik tam otomatik temizleme süresi
  • Garanti: 24 ay

BWT-P500 HAVUZ ROBOTU

BWT-P500 HAVUZ ROBOTU

BWT-P500 HAVUZ ROBOTU

Ürün Detayları

Eşsiz emiş gücü

BWT robotik temizleyiciler, piyasadaki tüm robotlar arasında en güçlü emiş özelliğine sahiptir. Emme valflerinin hassas ayarlanmasıyla emiş güçlerini ikiye katlayabilirler. Vakumlanan yüzeye ne kadar yakınlarsa, emiş gücü o kadar güçlü olur. Emme, alınacak döküntü türünü verimli bir şekilde yakalamak için ayarlanabilir. Böylece, örneğin bir sahile yakın bir yerde, her bir kum tanesini zahmetsizce çıkarmak için giriş valfleri alçaltılabilir.

Akıllı Navigasyon

BWT robotik havuz temizleyicileri hızlı hareket eder ve hızlı temizler. Akıllı ve özel Akıllı navigasyon sistemine sahiptirler. Bir jiroskop ve bir algoritmadan oluşan navigasyon sistemi, engelleri tarar ve algılar ve ardından temizleme yolunu hesaplar. Temizleme döngüsü daha kısadır ve temizlenecek tüm yüzey kaplanır.

Optimum filtreleme için 4D Filtre

4D filtre, titreşim hareketiyle birleştiğinde su çıkışını en üst düzeye çıkaran elastik 3D mikrofiber halkalardan oluşur. Titreşim, emiş gücünü artırır ve filtrelerin tıkanmasını önler. 4D filtre, en küçük kirleri bile yakalar. Yapraklardan kum tanelerine kadar hiçbir şey kaçmaz.

Tak ve çalıştır ve kolay temizlik

Başlat düğmesine basıldığında, BWT havuz temizleyicisi çalışmaya başlar ve havuzu kendi kendine temizler.

Güvenli Verici

Kullanıcıların güvenliği büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle BWT robotik havuz temizleyicileri, düşük voltajlı bir transformatörle çalışır ve Avrupa standartlarının gerektirdiği şekilde otomatik durdurma ile donatılmıştır. Cihazlar ayrıca su içi ve su dışı güvenlik mekanizmaları ile donatılmıştır.

Havuzunuz için ideal

BWT robotik havuz temizleyicileri, 12 m uzunluğa kadar her şekildeki her havuz için mükemmeldir. BWT robotik havuz temizleyicileri, yüksek yoğunluklu köpük fırçaları ile her havuz tipine uyum sağlar.

Ürün hakkında Yorum Yapınız

Ürünü Derecelendirin

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !