Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

12 February 2015 Yayımlayan : Sermedhavuz

Sermed Havuz Sistemleri, Türkiye’deki havuz sektörüne farklı bir yaklaşım getirmiş ve gelen  müşterileri  taleplerini eksiksiz gidermiştir.

Ülkemizde hızla gelişmekte olan havuz sektöründe hedefimiz daima yenilikler sunmak ve farklı tasarımlar yaratmaktır. Günümüzde konut projelerinin vazgeçilmez tamamlayıcısı olarak görülen havuzlar, sanıldığı kadar maliyetli değildir. Uzmanlarımız doğru bir fizibilite yapmak kaydıyla maliyetleri aşağıya çekmenin mümkün olduğunu dile getiriyor ve bu bağlamda uyguladığımız prefabrik havuz sistemlerinin bunun en etkin yol olduğunu ortaya koyuyorlar.

Bunaltıcı sıcaklarda serinlemenin en keyifli yollarından biri olan havuza talep arttı. Bunu satışı artıracak bir stratejisi olarak kullanan konut projelerine zaman kaybını ve katlanılan maliyeti azaltan bir öneri sunmaktayız.

Çevresinde havuzlu projeyi gören villa, otel, site ve apartman sakinleri kolları sıvayarak havuz yaptırmanın yollarını arayamaya başladı. Bazı site ve apartmanlarda ise bu işin çok maliyetli olduğuna kanaat getirilerek baştan bu fikirden vazgeçildi. Uyguladığımız prefabrik havuz sistemleri ile günümüzde yüzme havuzları inşaatında kullanılan teknoloji; istenilen şekil ve ebatlardaki havuzların, tüm fonksiyonları ile birlikte, en sağlam şekilde ve kısa sürede inşa edilmesi ile maliyetleri minumuma indirme prensibine dayanmaktadır.

Bazen kendi müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz projede çözüm ortaklarımızdan destek aldığımız gibi, çözüm ortağımız olan firmaların müşterileri içinde farklı projelerde yer alabiliyoruz.

Sizin de hizmetlerimizden faydalanabilceğini düşündüğünüz müşterileriniz var ise Sermed Havuz Sistemleri ile çözüm ortaklığı yapabilirsiniz. Böyle bir sözleşmenin sonucunda kendi bünyenizde çözüme kavuşturamadığınız, havuz kurulumu konusunda gerekli çözümleri sizinle birlikte üretebilir ve müşterilerinizin hizmetine sunabiliriz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !