En Moda Havuzlar, Prefabrik Havuzlar

28 May 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
En Moda Havuzlar, Prefabrik Havuzlar

Prefabrik Havuz yaptırmak için firma arayışında olan Ayşenur Hanım firmamızla internette bulunan irtibat numaralarımız üzerinden iletişime geçerek iş yerimize görüşmeye gelmiştir. Havuz yapımı hususunda çok araştırma yaptığını, araştırmalara göre artık en moda havuzun prefabrik havuzlar olduğunu gördüğünü firma olarak ne düşündüğümüzü sordu.

Bizler de betonarme havuzlara nazaran artık hazır havuzların daha çok tercih edildiğini yine aynı şekilde betonarme ürünlere göre daha uygun ücretler ile yapıldığını anlattık kendilerine. İlk araştırmalarına göre de Prefabrik Havuz işlemlerinin daha masrafsız olduğunu anladığını bu sebepten evinin bahçesine havuz yapımı işlemine hemen başlamamızı istedi.

Gerekli anlaşmalar ve havuz malzemelerini netleştirdikten sonra Ayşenur hanımın istediği modeli fabrikamıza bildirerek bizler de ustalarımız ile birlikte Ayşenur hanımın evine havuz yapımı için gittik. Ustalarımız hemen kazma işlemlerini gerçekleştirerek havuzun konumlandırılacak alanı netleştirildi. İki gün sonra gelen havuzumuz konumlandırıldıktan sonra havuz iç ve dış teçhizatlanması ve ışıklandırılması sağlandı. Prefabrik Havuz tamamen konumlandırıldıktan sonra eksik ve yarım kalan bir konum olup olmadığına bakılarak içerisine liner kaplama gerçekleştirildi.

Ayşenur Hanım araştırmalarının sonucunda havuzu en iyi koruyan işlemlerden birisinin liner kaplama olduğunu öğrendiğinden bu işlemi de gerçekleştirmemizin doğru olacağını iletti. Liner kaplama işlemi tamamen bittikten sonra bir gün havuz içerisinin kuruması beklendi. Artık Ayşenur hanımın evinde tek işimiz havuz kontrollerini sağlayarak kendisine teslim etmekti. Prefabrik Havuz modeli nin son kontrollerine başladık.

Havuz içerisi su doldurularak kontrol edildi. Herhangi bir taşma ya da sızıntı olmadığından emin olduktan sonra havuz bakımı hakkında kendisini bilgilendirdik. Çok yoğun bir çalışma hayatı olduğundan dolayı Ayşenur Hanım bu işlemi firmamızın yapıp yapmayacağını sordu. Bizler de düzenli olarak havuz bakımı gerçekleştirecek personellerimizin olduğunu ve bu işlemi düzenli gerçekleştirdiğimiz müşterilerimizin olduğundan bahsettik.

Ayşenur Hanım da durumdan memnun kalarak havuz bakımı işlemini de firmamızın yapmasını istedi. Anlaşma sağlandıktan sonra Ayşenur Hanım ve ailesinin keyifle zaman geçirebilmesi için evlerinden ayrıldık. Sizler de tıpkı Ayşenur Hanım gibi detaylı araştırmalar yapan biriyseniz artık araştırmalarınıza son vererek Prefabrik havuz yapımı için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !