Fethiye’ye 3×7 Ebatlarında Havuz Yapımı

10 December 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Fethiye’ye 3x7 Ebatlarında Havuz Yapımı

Her sene ailemle beraber gittiğimiz Fethiye’deki yazlığımıza havuz yaptırma kararı aldık.  Çevremizde 4 sene önce havuz yaptırmış olan bir komşumuzla bu durumu görüştük ve kendilerinin güvenerek yaptırmış olduğu öncü bir havuz firması olan ve Türkiye’de prefabrik havuz üretimini yapan tek fabrikaya sahip olan Sermed Havuz’un kapısını çaldık.

Bilgi birikimi ve tecrübeleri ve aynı zamanda ilgi ve alakaları bizi çok memnun etti. Prefabrik havuz yapımı ile alakalı her türlü bilgiyi detaylı bir şekilde bize aktardılar. Prefabrik havuz fiyatları çok daha uygun ve aynı zamanda dedikleri gibi de çok kısa bir sürede teslim ettiler. Gerek yapım aşamasında gerekse teslim edildikten sonra herhangi bir sorumuz olduğunda direk geri dönüş sağladılar ve çözüm yolları ürettiler.

Profesyonel mekanik tesisat ve kum filtre sistemi kurdular

Havuzumuzun temizliği için tüm dünyada tercih edilen kum filitrasyon sistemi entegre ettiler. Bu sistemi; su sürekli bir biçimde kum tankının içine alınarak burada bulunan quartz kumdan geçirilir ve su içindeki 20 mikrona kadar olan partüküller tutulur ve tanktan havuzu temiz su çıkışı olur diyerek anlattılar

Hazır Makine Dairesini kit halinde aldık içerisinde pompa filtreleri vana ve tüm tesisat ekibi, kumanda panosu ve aydınlatma trafolarıyla set halinde verdiler ve montajı tamamladırlar.

Lider bir firma olmanın hakkını veriyorlar. Sermed Havuzla yollarımız kesiştiği için çok şanslıyız.

Berkcan ARSLAN

300X700X150 EBATLARINDA FİPLUS SKİMMERLİ PANEL HAVUZ

Muğla / FETHİYE

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish