MAXX ROYAL – BELEK

Uluslararası bir üne sahip, ülkemizin önde gelen turistik tesislerinden Maxx Royal Belek Golf Resort Otel bünyesindeki 25 adet villanın mevcut da yer alan beton havuzları yıkılarak, yerlerine Sermed Havuz tescilli ürünü olan Fipool Skimmerli Panel Havuzlar yapıldı.

COLOSSEUM MARİNA HOTEL

Gürcistan için çok yeni bir kavram olan liner kaplama konusu , havuzların da yıllardır bitmeyen su kaçağı , derz problemi ile COLOSSEUM MARİNA HOTEL için ise artık herşeyi yaptık artık son çare bir de bunların dediğini yapalım ya tutarsa mantığıyla karar verdikleri bir tercih olduğu çok belliydi.

KAPADOKYA KARLIK EVİ

Kapadokya bölgesinin ilk romantik balayı oteli olma özelliği taşıyan Karlık Evi yıllardır üçhisar bölgesinde hizmet vermekte olan müşterimiz, müsait olan bahçelerine otel kapasitesini karşılamadığından sebep 2. Bir havuz ihtiyaçları olduklarını belirttiler.

PAMİRA GARDEN KIR DÜĞÜN MERKEZİ

Sonuçta , herkesin beğendiği çok şık aynı zaman da son derece kullanışlı her amaca hizmet edecek bir havuz projesi (Fipool Skimmer) daha tamamlanmış oldu.

"Tüm Havuz Problemlerinin Çözüm Merkezi"

Sermed Havuz Sistemleri, havuz projelerinde mükemmel bir tasarım kadar, mühendislik ve havuz inşası için hayati önem taşıyan teknik uzmanlık bilgisi ve yıllara ait engin tecrübesini birlikte sunar. Sermed Havuz Sistemleri, havuz ekipmanlarını ve havuz yapım sistemlerini ayrı ayrı uygulayarak, tüm şekil ve boyutlardaki projeler için temel bileşenleri sağlayabilir.

Havuz Ekipmanları ve Havuz Aksesuarları

Sermed Havuz Sistemleri tasarlayarak ürettiği ve satışını gerçekleştirdiği havuz sektörüne ait dünyaca ünlü markaların, yüksek kalitede havuz ekipmanları ve havuz aksesuarlarını daha konforlu bir yaşam alanı ve sağlıklı bir havuz suyu için sizlerin beğenisine sunuyor.

Sizin İçin Yapmakta Olduklarımız

SERVİS

TASARIM

ÜRETİM

MONTAJ

YENİLEME

Sermed Havuz; havuz yapımına dair her hizmeti koşulsuz müşteri memnuniyeti ile kapsamlı bir şekilde sunmaktadır. 15 yıldır başarıyla yürüttüğü 5.000′ den fazla havuz projesinden edindiği tecrübesini montaj becerisiyle birleştirerek benzersiz bir deneyim sağlıyor müşterilerine.

Son Projelerimizden Bazılarına Mutlaka Göz Atın.

Sermed Havuz; uluslararası yarışmaların düzenlendiği olimpik havuzlardan, tedavi amaçlı kullanılan rehabilitasyon havuzlarına, dünyanın en lüks tatil köylerinden, konsept villa projelerine kadar her isteğe ve amaca hizmet eden havuz projelerini hayata geçiriyor.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !