Havuz Modellerinde 2020 Trendleri

22 May 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Modellerinde 2020 Trendleri

Havuzlu bir ev kimin hayali değil ki? Bahçesinde kendisine ait havuzu olan bir evde yaşamak ne güzel bir ayrıcalık diyenler çoğunlukta. Yaz sıcaklarında serinlemek için birebir olan havuzların görselleri de büyük önem taşıyor. Üstelik havuz manzarası da bir ev için oldukça cazip olabiliyor. Havuz manzarasına karşı bir kahve içmek ya da hoş bir sohbete dalmak fikri bile insana keyif veriyor.

Elbette havuz yaptırmak için uygun bir ev, arazi ve bütçe gerekiyor. Pek çok alternatif arasından sizin için en uygun olanını bularak gönlünüzdeki en güzel havuzu yaptırmak istiyorsunuz. Ayrıca havuz modelleri arasından trend olanları seçmek bahçenizin güzelliğine güzellik katacağına inanıyorsunuz.  Her detayı önem taşıyan bir havuza sahip olmak için tüm kriterleri eksiksiz olarak yerine getirmek gerekiyor. Özellikle kalite konusunda asla ödün vermemek lazım. Kaliteli havuzlar pahalı olur diyerek kaliteden taviz vermenize gerek yok. Çünkü havuz konusunda da kaliteyi çok daha hesaplı fiyatlara satın alabilirsiniz. Bunu yaparken isteklerinizden vazgeçmenize, onları değiştirmenize de gerek yok. Modern, kaliteli ve estetik havuzlar için ekonomik alternatiflerin mevcut olduğunu bilmenizde fayda var.

2020 Trend Havuz Modelleri

Havuz modelleri de diğer tüm dekorasyon trendleri gibi yıllar içinde güncelliğini yitirebiliyor. Bu nedenle havuzunuzu yaptırırken konusunda uzman, tecrübeli ve günceli takip eden profesyonellerle çalışmalısınız. Modern havuzlar hem görsel olarak hem de kullanılan malzeme olarak son teknoloji ürünlere sahip oluyor. Örneğin havuz kaplamaları bir havuz için son derece önemli. Bakımsız, yıpranmış, solgun ve eski moda renklere sahip bir havuz cazibesini epeyce yitirebilir. Bu noktada liner kaplama alternatifleri oldukça cazip olabiliyor. Beton, çelik platformlara uyum sağlayabildiği gibi taşmalı prefabrik havuz modellerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu şekilde eskimeye yüz tutmuş havuzlarınızı PVC membran liner kaplama ile yepyeni ve göz alıcı hale getirebiliyorsunuz.

Son yıllarda havuzlara uygulanan şelale modelleri ve farklı oyuncak aksesuarlar ile oldukça şık havuzlara sahip olabiliyorsunuz. Çocuklarınız için eğlenceli kaydıraklar, sesi ile huzur ve mutluluk veren şelaleler çok moda. Evinize ya da tesisinize havuz yaptırmayı planlıyorsanız bu alternatifleri de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Havuzunuzun çevresine uygulayabileceğiniz mangal köşeleri, ateş çukurları gibi seçenekler ile benzersiz bir bahçe dizaynı elde etmek elinizde. Sadece havuz değil havuz aksesuarları ve havuz çevresi için dekorasyon fikirleri ile bir cennet köşesi yaratabilirsiniz. Havuzunuzun çevresinde kullanabileceğiniz mozaik desenler, ahşap görünümlü seramikler ile sıcak ve kendine has bir ortam yakalamanız mümkün.

Havuz modelleri arasına bahçenizle uyumlu ya da tesisinize en yakışacak görünüme sahip olanları seçmek elinizde. Örneğin oval formda bir havuz bahçenizin görünümünü dikdörtgen bir havuza oranla çok daha estetik bir hale getirebiliyor. Üstelik % 100 sızdırmazlık, antibakteriyer kaplama, hijyenik su kalitesi, profesyonel mekanik tesisat yapısı ve kum filtresi kullanılarak üretilen bir havuzu hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle kullanabilirsiniz. Elbette led aydınlatmalar ile geceleri de havuzunuzda harika saatler geçirebilirsiniz. Böylesi lüks havuzlar sizin için artık bir hayal değil!

Beğenilerinize göre seçtiğiniz bir havuza sahip olmak için günler boyu beklemenize de gerek yok. Gönlünüzce bir havuz sahibi olabilmeniz eskiye oranla artık çok daha kolay. Son derece kaliteli ve trend modellere sahip prefabrik havuzlar yalnızca 1 hafta içinde bahçenizdeki yerini alabilir. Bu havuzlar hem estetik görünümleri hem de kaliteleri ile göz dolduruyor. Eğer bir havuza sahip olmak istiyorsanız ve bunun için uzun süre beklemek istemiyorsanız prefabrik havuz seçeneklerine mutlaka göz atmalısınız.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !