Havuz Yapımı Esnasında Ek Maliyet Çıkar mı?

11 September 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımı Esnasında Ek Maliyet Çıkar mı?

Havuz yapımı kimi bireylerin ilk defa kimilerinin ise daha önce başvurduğu işlemler arasındadır. Her ne şartta olursa olsun bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin kimi zaman tereddütleri mevcuttur. Sermed Havuz firması olarak müşterilerimizden gelen en sık sorulardan birisine bu yazıda cevap vermeye çalışacağız. Böylece bizleri tercih edecek müşterilerimize de netlik kazandırmış olacağız.

Prefabrik havuz yapımı esnasında en çok tereddüt edilen durumlar arasında havuz yapımı esnasında oluşması muhtemel masraflar olmaktadır. İlk anlaşma esnasında belirtilen ücret dışında ekstra bir ücret olmaması adına emin olunması gerekiyor. Her firma bu konuda aynı şekilde ilerlemeyebilmektedir. Daha önce kötü deneyime sahip olan kişiler de bu yüzden firmamıza özellikle bu konuda sorular yöneltmektedir.

Öncelikle müşterilerimize belirtmek isteriz ki, anlaşma esnasında belirtilen fiyatlandırma alacağınız hizmete göre sabit olmaktadır. Örneğin sadece prefabrik havuz yapımı konusunda hizmet talep ediyorsanız bu fiyat içerisinde ekstra bir liner kaplama ya da aksesuar fiyatı bulunmaz. Fakat başta liner kaplama düşünmüyorsanız ve yapım esnasında karar verdiyseniz bu durumda ekstra bir fiyatlandırma tarafınıza belirtilir. Ancak tüm maliyetler haberiniz ve istekleriniz dahilinde ilerlemektedir.

Havuz Fiyatları Konusunda İzlediğimiz Planlama

Havuz fiyatları belirlerken belirli unsurları firma olarak göz önünde bulunduruyoruz. Havuzun oluşturulduğu esnada kullanılan malzemeler, çalışan işçiler ve sektör içerisindeki fiyat listeleri etkili olmaktadır. Yıl içerisinde güncellenebilen fiyatlarımız mevcuttur. Çünkü yapım sırasında kullanılan malzemeler sadece yurt içi değil, yurt dışından da alınabilmektedir. Kur fiyatlandırması da burada etkili olacaktır.

Müşterilerin firmamıza ulaşması ile birlikte öncelikle hangi model ve yapım yöntemini seçtiği konusunda bilgi alıyoruz. Daha sonra seçtiği eğer prefabrik havuz ise hangi boyutlarda istediğini kesinleştiriyoruz. Son olarak liner kaplama isteyip istemediğini de netleştirerek mevcut ücret bilgilendirmesini iletiyoruz. Şayet müşteri kabul ederse 10 gün içinde teslim edilebilmesi için çalışmalara başlıyoruz. Havuz yaparken ya da teslimat esnasında herhangi bir ek ücret istenmesi söz konusu değildir.  Müşteriyi mağdur etmemek, ücret açısından zora sokmamak adına bu tarz bir ilerleme sağlıyoruz. Sadece havuz yapımları değil, liner kaplama gibi sonradan yapılacak işlemlerde de aynı durum söz konusu olmaktadır. Ekstra bir fiyatlandırma olmaksızın tek bir ödeme ile havuz modelleri yaptırmak isterseniz firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !