Havuz Yapımı Fiyatları Nedir

10 June 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımı Fiyatları Nedir

İnstagram üzerinden “Havuz Yapımı Fiyatları Nedir, Havuz Fiyatlarını Neler Etikleri Diye Soran Müşterilerimize ?

Havuz Yapım Fiyatları Nedir Diye Soran Müşterilerimize ?

Size doğru prefabrik havuz fiyatı verebilmek için, hem sizlere biraz bilgi vermem hem de bazı sorular sormamız gerekiyor. Bu soruları sorarak doğru fiyatı yakalama şansımız olacaktır.

Prefabrik Havuz Yapımı 3 aşamadan oluşmakta

1. Havuz Yapımında İlk Aşama Hafriyat ve Altyapı Beton İşleri; Burada size yardımcı olabilmemiz için bizlere aşağıdaki bilgilerin cevabını vermenizi isteyeceğiz;

  • Havuz yerini kazmak için bahçenize kepçe (jcb) girebilir mi ? Eğer karar veremiyorsanız resim veya video da atabilirsiniz. Whatsapp İletişim numaramız 0532 111 73 73
  • Havuz Yeri Kazıldı şimdi çıkan toprak ne olacak sorusu, Bahçe de kullanılabilir (en zahmetsiz ve maliyetsiz olanı ) ya da hafriyat kamyonları ile taşınacak
  • Eğer Bahçenize kepçe girmiyor veya kepçe vinç ile dahi içeri sokulamıyor ise, maalesef en zorlu olanı yani Elle kazdırmak durumun da kalacaksınız, bu süreç diğerlerine nazaran daha maliyetli ve uzundur.
    • Prefabrik Havuz montajı öncesi seçtiğiniz modele göre değişen bir altyapı projesi ve beton işleri var, projesini verdiğimiz ve nasıl yapılacağını anlattığımız takdir de bunları yapabilecek tanıdıklarınız var mı? Sorunun cevabı Evet ise süper. Ama hayır ise biz yardımcı olabiliriz
  • Prefabrik Havuzu Hangi Şehir ve bölgesinde yapacaksınız?
    • Havuzu ne zaman yapmayı planlıyorsunuz?

2. Havuz Yapımında İkinci Aşama Havuz Montajı; Prefabrik Havuz fiyatımız içerisin de tüm standart ekipmanları (çalışması için gerekli tüm malzemeler ; havuz sirkülasyon pompası, havuz kum filtresi, led aydınlatma, temizlik aksesuarları, elektirik malzemeleri v.b 48 parçadan oluşan set şeklindedir.) dahildir. Dışardan herhangi birine veya bir ürüne ihtiyaç duymadan havuzlarımızı kullanabilirsiniz.

Bu nokta da fiyat vermemiz çok kolay instagram sayfamızdan @sermedhavuz  veya internet sitemiz den (www.sermedhavuz.com ) beğendiğiniz Modeli söylemeniz ( Fipool Havuz Dikdörtgen olan – Maldiv Model Oval form da olan ) bahçenize uygun olan ebat ile birlikte bize söylemeniz yeterli. Havuz Fiyatımızı sizlere hemen iletebiliriz.

Havuz Ebatları Örnekleri  (Derinliklerimiz Standart 150 cm )

Çok Yeri Olmayan  bahçeler için                ( 3 x 5 , 3 x 6 , 3 x 7 m )

Yeri Müsait bahçeler için                              (4 x 8 , 4,5 x 9 , 5 x 10 ) Belki 6 x 12 m

Ticari Ve Sosyal Tesisler için                        ( 7 x 14 , 8 x 16 , 10 x 20 , ve büyükleri

Sermed Havuz Firması olarak biz üreticiyiz, yerinize ve bahçenize uygun her ölçüde üretim gerçekleştirebiliyoruz.

3. Havuz Yapımı nda Üçüncü Aşama Havuz Çevre Düzenlenmesi Peyzaj; Ürün çeşitliliğinin çok olduğu ve kişinin zevki ve bütçesi ile doğrudan ilişki olduğundan sebep, yani standart bir uygulaması olmadığı için Sermed Havuz Firması olarak bu aşamada bir çalışmamız bulunmuyor. Tamamen müşterilerimizin sorumluluğunda dır.

Dilerseniz En Kolayı bahçenizin, havuz yaptırmak istediğiniz yerin Videosunu veya resmini whatsapp dan bize gönderin biz sizin için gerekli çalışmaları yapalım.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !