Havuz Yapımı İçin Bize Başvuran Talat Bey

15 Temmuz 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımı İçin Bize Başvuran Talat Bey

Havuz yapımı işlemleri için arayışta olan Talat Bey oldukça zorlu bir süreçten sonra bizim firmamız ile tanışmış ve havuz yaptırmak istediğini bildirmiştir. Bizler de kendilerine havuz modelleri kataloglarımızı sunarak diledikleri havuzu yapabilmesine yardımcı olduk. Birçok firma ile görüştüğünü söyleyen Talat Bey fiyatlar hususunda kimse ile anlaşamadığı gibi sorduğu birçok soruya da tatmin olabileceği cevapları alamadığını söyledi. Güvenmediği yerler ile havuz yapımı işlemlerini yürütemeyeceğinden araştırmalarını bırakmadığını ve sonunda bizleri bulduğunu söylemiştir.

Firma olarak uzun zamandır havuz yapımı işlemleri gerçekleştirerek hemen her müşterimizin dilediği gibi bir havuza sahip olmasına yardımcı olduk. Bizler için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. İnsanlar havuz yaptırabilmek için oldukça zor şartlarda para biriktirdiklerini düşünürsek beğenebilecekleri ve kullanışlı havuzlara sahip olabilmelerinin en doğal hakları olduğuna inanmaktayız.

Talat Bey de bu içtenliğimizi görerek havuz işlemlerini bizlerle yürütmeye karar verdi. Seçmiş olduğu havuzun prefabrik havuz olmasını isteyen Talat Beyin isteklerini hemen fabrikalarımıza bildirerek ürününün hazırlanmasını istedik. Ayrıca havuz içerisine liner kaplama işlemleri uygulamamızı da isteyen Talat Beyin beğendiği liner modelini de hazırladık. Ustalarımız evine giderek havuzun konumlanacağı alanı belirledikten sonra kazma işlemlerini başlattı.

Ardından fabrikadan gelen havuz ürünlerini hızlı bir şekilde kuruluma hazırladık. Havuz yapımı işlemleri bittikten sonra havuzun son kontrolleri yapılarak liner ürünler havuz içerisine uygulandı. Bir gün bekletildikten sonra havuzun içerisine su doldurularak son kontrollerde hızlı bir şekilde gerçekleştirildi. Yaklaşık 7 iş günü içerisinde Talat Bey ve ailesine istedikleri havuz modelini hazırlayarak evlerinden ayrıldık. Talat Bey bizlerden çok memnun kaldığını havuz bakımı işlemleri içinde bizlerle çalışmak istediğini belirtti.

Eğer sizler de tüm havuz işlemleriniz için havuz firması arayışlarında iseniz ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyor iseniz mutlaka bizlerle irtibata geçmenizi öneririz. Bu sayede sizler de dilediğiniz havuz modellerini uygun fiyatlar eşliğinde yaptırabilirsiniz. Havuz yapımı işlemleri için isterseniz firmamızı ziyaret edebilir ya da web sitemizde bulunan iletişim numaralarımız üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını kolaylıkla alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish