Havuz Yapımı İçin Ne Kadar Alana İhtiyaç Var

05 November 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Kendi Yüzme Havuzuma Sahip Olmak için Ne Kadar Alana İhtiyacım Vardır?

Havuz Yapımı İçin Ne Kadar Alana İhtiyaç Var
Havuz Yapımı İçin Ne Kadar Alana İhtiyaç Var

Prefabrik havuz sahibi olmak için, çok büyük alanlara ihtiyacınız yoktur. Sermed Havuz, 3-4 kişilik aileler için 30-35m2’nin altındaki farklı model ve seçeneklerdeki havuzlarıyla, size en uygun havuz modellerini sizler hazırlamaktadır.

Konusunda uzman ve deneyimli kadrosuyla hem bütçenize hem de bahçenize uygun olan havuz modeli ile hayalinizdeki havuza kavuşabilir ve çocuklarınızla ve sevdiklerinizle mutlu ve eğlenceli bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ayrıca çocuklarınıza yıl boyunca tatil deneyimi yaşatırken, çocuklarınızın yüzmeyi daha iyi öğrenebilmesi için kendi havuzunuzu kullanabilirsiniz. Prefabrik havuz çeşitlerimizde ruhsata ihtiyacınız olmadığı gibi, prefabrik olması sebebiyle, sökülüp başka yere taşınabilme özelliği de bulunmaktadır.

Havuz Modeli Nasıl Seçilmelidir?

Tatile çıkamıyorsanız, evinizin bahçesine havuz yapımı sandığınız kadar uzun sürmemektedir. Sadece 7 günde teslim alacağınız fiplus panel havuz modellerinden tercih edebilirsiniz. Sunduğumuz fiplus panel havuz modellerinde, tüm yıl boyunca havuzunuzu kullanabilirsiniz.

Fiplus panel havuzlar;

  • Antibakteriyel kaplamalıdır.
  • %100 sızdırmazlık garantisi verir.
  • Farklı tasarımlar yapılabilir.
  • Düşük maliyetlidir.

Sermed Havuz Firması güvencesiyle evinizin arka bahçesine yaptıracağınız yüzme havuzu ile eşsiz bir tatil deneyimi sizi beklemektedir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !