Havuz Yapımı ve Havuzlarda Hijyen

04 December 2019 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımı ve Hijyen

Havuz yaptırmadan önce bilinmesi gereken en önemli konulardan biride havuz yapımından sonra ki hijyen durumudur. Hangi havuzu tercih ettiğiniz ilerleyen dönemde havuz kullanımında karşılaşacağınız hijyen sorununu başlamadan çözmek veya sürekli uğraşmak anlamı yaşımaktadır.

Havuzlar insanların yaz kış demeden yüzüp eğlendiği, spor yaptığı, kişisel gelişim ve motivasyonu arttırdığı alanlardır. Havuzların günlük haftalık ve aylık periyotlar halinde temizlenmesi gerekmektedir. En önemli hususlardan biride bu havuzların hijyenik olmasıdır. Havuzların insan sağlığını tehlikeye atmaması için ve kullanıcı dostu olması için çevresel etkilerden zarar görüp mikrop taşımalarının önüne geçmek gerekmektedir.

Prefabrik havuz yapımı uygulamalarımızda iç kaplama malzememiz olan liner Kaplama, yüzeyi pürüzsüz olduğu için bakteri mantar tutulumu yapmaz, anti bakteriyel olması sayesinde hijyen ve bakım açısından kolaylık sağlamaktadır.

Türkiye’deki hemen hemen bütün havuzlarda klor kullanılmaktadır. Fakat bazı havuzlarda ozon takviyeli dezenfeksiyon yapılmaktadır

Sermed Havuz olarak talep eden müşterilerimiz için tuz ile beslenen daha sağlıklı ve otomatik sistemlerimizde mevcut bulunmaktadır. Birçok insan estetik ve sağlıklı bir havuza sahip olmak istemektedir. Aydınlatma sistemleri ile bulunduğu ortamı farklı bir görüntüye kavuşturan havuzlar çeşitli ısıtma sistemleri ile 4 mevsimde kullanılabilmektedir…

Havuz Yapımı ve Hijyen
Havuz Yapımı ve Hijyen

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish