Havuz Yapımında En Çok Tercih Edilen Liner Kaplama

05 December 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapımında En Çok Tercih Edilen Liner Kaplama

Liner kaplama, son yılların en gözde havuz yapımı modelleri arasında yer almaktadır. Seramik kaplama havuzlara nazaran daha pratik ve kullanışlı olan liner kaplama havuz sahibi olan kişiler tarafından hem dünyada hem de ülkemizde sıklıkla tercih edilmektedir.

Avantajları bakımından ve sunmuş olduğu kolay kullanımından dolayı insanların en çok tercih ettiği model, yapımında da kimyasal maddeler barındırmadığı için insan sağlığı da göz önünde bulundurularak hemen hemen artık tek tercih edilen kaplama ürün olma özelliği taşımaktadır. Özellikle deprem riski olan bölgelerin havuzların da daha çok ön planda tutulan Liner kaplama yer sarsıntılarından etkilenmediği için çatlamalar oluşturmamakta ve su sızıntısı yapmadığı için sahibinin de bütçesini yormamaktadır.

Liner Kaplama Nasıl Yapılır?

Liner kaplama, beton ve Prefabrik havuz sistemlerine de uygulanan anti bakteriyel özelliği olan nano malzemelerden üretilmiş ve ısıl yapıştırma yöntemleri ile döşeme yapılan bir sistemdir. Son teknoloji ürünler arasında yer alan kaplama, hızlı kurulum sağladığı gibi yüzde yüz sızdırmaz özelliği ve yosun tutmama özelliği ile de tüm kullanıcıları memnun etmektedir.

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz birçok renk ve desen modeli ile havuzlarınız da şık bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Ayrıca bakterilerden uzak bir havuzun da sahibi olacaksınız. 7 günde teslim edilen kaplama, PVC ile yapıldığı için yüzeyi pürüzsüz ve yosun tutmamaktadır.

Aynı zaman da kışın diğer havuz tiplerinde su donması ile beton çatlakları oluşmasın diye su boşaltımı gerçekleştirilirken liner kaplama sayesinde su boşaltımı yapılmasa da havuza herhangi bir zarar vermemektedir. Elastik bir yapıya sahip olması çatlakları engellediği gibi su sızıntılarının da önüne geçerek kullanıcıların su israflarına ve yüksek faturalar ödemelerine engel olmaktadır. Sermed havuz firması olarak müşterilerimize her zaman liner kaplama sistemini önererek onların daha uygun fiyatlar altında sağlıklı bir havuza sahip olmalarına yardımcı olmaktayız. Eğer sizlerin de bu konuda bir arayışı söz konusu ise firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alıp bu işlemi havuzunuza gerçekleştirerek bütçenizi koruma altına alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !