Havuzlu Evlere Hediye Önerileri

25 June 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuzlu Evlere Hediye Önerileri

Havuzlu evleri olan aileler veya prefabrik havuz sahibi diğer kişiler için önerilebilecek bazı hediyeleri, bu yazımız içerisinde meraklılarına sunduk. Bu anlamda yazımız içerisinde havuz sahiplerine hediye edilebilecek 5 maddeden bahsedeceğiz.

Havuz sahiplerinin arka bahçelerini süsleyen havuzlarına olan ilgileri aşikârdır. Etrafınızda böyle bir sevdiğiniz ya da tanıdığınız kişi varsa onlar için ideal olabilecek hediye çeşitlerinden bahsedebiliriz.

Böylece sevdiğiniz kişilerin arka bahçelerini süsleyecek bir hediyeyle sevginizi göstermiş olabilirsiniz. Bu anlamda seçeceğiniz hediye, son model yüzme havuzlarının dekorlarına ve mimarisine uygun, teknolojik açıdan üst düzeyde tasarlanmış ya da keyif alacağından emin olduğunuz hediyelerden biri olabilir. İşte havuzlu evlere hediye önerileri olarak seçtiğimiz favori ürünler, 10 ayrı maddede bir araya getirildi…

1- Kişiselleştirilmiş Havuz Dekoru

Kişiselleştirilmiş prefabrik yüzme havuzu dekoru, sevdikleriniz için seçebileceğiniz havuz ürünleri arasında karşımıza çıkıyor. Söz konusu kişiselleştirilmiş yüzme havuzu dekoru, evinin arka bahçesinde bir fiplus panel yüzme havuzu yada Maldiv prefabrik yüzme havuzu  sahibi olan arkadaşlarınız, sevdikleriniz veya komşularınız için ideal bir hediye seçimi olacaktır.

Havuzlu evlere hediye önerileri içerisinde yerini alan kişiselleştirilmiş havuz dekoru, havuz çevresine özel bir ambiyans katılmasına yardımcı olacak bir havuz ürünüdür.

Arkadaş veya sevdiklerinizin havuz manzarasını güzelleştirecek olan bu havuz dekoru hediyesi, yüzlerinde bir gülümsemenin sırrı olarak memnuniyetlerini sağlayacaktır. Bu ürüne sahip olmak, kişiye özel bir havuz dekoru yaratmanın en ideal yollarından biridir.

2. Yüzen Şezlonglar

Havuz sahibi tanıdıkları olanlar ve bu kişilere hediye etmek isteyenler için ideal bir diğer hediye tercihi, yüzen şezlonglar olabilir. Pek tabii ki; bu yüzden şezlonglar hem görünümü bakımından hem de eğlenceli ve rahat kullanımı bakımından hediyeyi alan yüzme havuzu sahiplerinin yüzünü güldürecektir.

Özellikle yüzme havuzu içerisine koyacak bir havuz ürünü olmayan kişiler için tercih edilebilecek ilk hediye çeşitleri arasında yerini alır. Havuz sahipleri bu yüzen şezlongları havuzları içerisine koyup üzerlerinde keyifli zamanlar geçirebilmektedir.

Geleneksel havuz salonları için ideal olan bu şezlonglar, pizza dilimlerinden deniz canlılarına kadar çeşitli şekillerde tasarlanır. Yaylı şekilde üretilmiş olan yüzen şezlonglar, büyük bir yastık gibi görünmekte; ancak üst düzey bir dinlenme keyfini beraberinde getirmektedir.

3. Yüzen Hoparlörler

Gayet şık ve kullanışlı özelliklere sahip olan yüzen hoparlörler, havuzlu evlere hediye önerileri seçeneklerimiz arasında karşınıza çıkmakta… Yüzen hoparlörler hediye seçimi olarak özellikle arka bahçesindeki havuzu için ses sistemine sahip olmayan kişiler düşünülerek yapılabilir.

Yüzen Hoparlörler

Hediye alacağınız havuz sahibi kişinin bahçesini süsleyen yüzme havuzu, bahçede dizayn edilmiş bir ses sistemi ile donatılmamışsa bu hediye, sizin tanıdığınız için harika bir sonuç getirecektir.

Söz konusu yüzen hoparlörler, su geçirmez şekilde tasarlanmış ve piyasada oldukça rağbet görmüştür. Yüzme havuzu keyfi yaparken aynı zamanda melodilere kulak vermek isteyenlerin ilk tercihi olan yüzen hoparlörler, genellikle Bluetooth özellikli olarak üretilmektedir. Ayrıca Wifi bağlantısı bulunmakta; istenildiği zaman şarj edilebilmektedir. Uzun ömürlü piller ile çalışabilen bu ürünler, suyun hem içine hem de dışına mükemmel bir ses vermektedir.

4.Havuz Oyunları

Havuz oyunları olarak çeşit çeşit ürün tasarlanmış; havuz sahipleri tarafından severek kullanılan oyunlar olarak piyasada oldukça fazla talep görmüştür.

Bu havuz oyunları, su geçirmez özellikleri ile oldukça kolay ve güzel bir kullanım sağlar. Çeşit çeşit su geçirmez havuz oyunları arasında farklı tahta ve kart oyunları yer almaktadır. Bu oyunlar arasında uno, satranç, dama, Spot It ve 52 oyun kartının normal destesi şeklinde örnekler öne çıkar.

Havuzlu evlere hediye önerileri arasında sık sık satın alınan havuz oyunları, birkaç farklı aperatif ile daha da güzel bir şekle kavuşabilmektedir. Bu kart oyunları için beraberinde yüzen poker masası ya da blackjack masası satın alınabilir. Golf sevenler için ise havuzlarını yüzen yeşil bir alana çevirebilmek mümkündür. Yine bir başka havuz oyunu, yüzen masa tenisi olarak tercih edilebilir.

5. Havuz Partisi

Yüzme havuzu kullanıcıları tarafından oldukça eğlenceli bulunan seçenekler arasında havuz partileri karşımıza çıkmakta… Havuz partileri sayesinde prefabrik yüzme havuzu sahipleri ve sevdikleri, birlikte keyifli vakitler geçirebilmekte; zamanı oldukça güzel bir havuz partisi ile dolu dolu yaşayabilmektedir.

Havuz ekipmanları tedarikçileri aracılığıyla satın alınabilecek bu hediye, parti düzenlemeyi seven havuz sahipleri için idealdir.

Havuz partisi takımı içerisinde su altında oturma ekipmanı ve yüzen masa çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca içerisinde içecek soğutucularına ve disko aydınlatmasına kadar her detayın düşünüldüğü aperatifler bulunur. Tüm bunlar yapılacak olan havuz partisinin daha eğlenceli ve konforlu olmasına olanak tanımaktadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !