Havuzunuza Akrilik Duvar Katmanın Avantajları

24 February 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuzunuza Akrilik Duvar Katmanın Avantajları

Akrilik Duvar Nedir?

Pleksiglas olarak da bilinen akrilik, polikarbonat gibi insan yapımı bir malzemedir. 1928’de icat edilen Rohm ve Haas şirketi, ürünü ilk olarak 1933’te pazarlamıştır. ABD, İkinci Dünya Savaşı’nda periskop ve dürbün için akrilik kullanmıştır.

Yeni Trend

Akrilik prefabrik havuz duvarları, dış tasarımdaki en yeni trendlerden biridir. Çekici ve özgün bir etki verir. Bir ön veya arka sundurma, bir teras veya bir bahçe dekorasyonu için mükemmeldir.

Akrilik malzemelerle yüzme havuzu yapımı modadır. Tüm malzemelerde olduğu gibi kalite önemlidir. Herhangi bir sızıntı veya kırılmayı önlemek için, kurulumu yapmak üzere bir profesyonel ile çalışmayı unutmayın.

Prefabrik Havuzunuza Akrilik Duvar Katmanın Avantajları

Prefabrik Havuzunuz için akrilik bir duvar seçtiyseniz, sizi kutluyoruz. Arka bahçenizi evinizdeki nihai odaya dönüştürmeye hazırsınız. Havuzunuza akrilik bir duvar almanın avantajlarından bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Zarif ve Minimalist: Prefabrik Yüzme havuzu nuzda akrilik kullanmanın avantajlarından biri tasarımdır. Farklı ve çarpıcı bir estetik verir. Şeffaf bir duvar sadece zarif olmakla kalmaz, aynı zamanda minimalist bir etki sağlar.

Yüksek Darbe Dayanımı: Akrilik, havuz yapımı için en sağlam malzemelerden biridir. Herhangi bir darbeye dayanıklı olmasının yanı sıra, aşırı mekanik baskılara karşı dayanıklıdır. Akrilik ayrıca büyük miktarda suyu tutmak için de mükemmeldir.

Dayanıklılık: Akrilik 10 ila 15 yıl kullanılabilen bir malzemedir.

Hafif ve Şekillendirilebilir Yapı: Cam ile karşılaştırıldığında, bu malzeme hafiftir, sadece sudan daha ağırdır. Ayrıca, çok kalıplanabilir ve kavisli bölümler ve karmaşık şekiller çizmemizi sağlar.

Kurulumu ve Bakımı Kolay: Akrilik duvarın boyutuna ve erişim alanına bağlı olarak akrilik duvarların havuz uzmanlarımız için kurulumu kolaydır. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olarak, kir gömülmez. Yüzeyde hasar varsa, akrilik parlatılarak onarılması kolaydır.

Direnç: Akrilik hava koşullarına, kimyasallara, havuz kimyasalları na ve tuza dayanıklıdır. Ayrıca UV ışınlarına dayanıklıdır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !