Havuzunuza Şıklık Katacak Liner Kaplama Modelleri

31 May 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuzunuza Şıklık Katacak Liner Kaplama Modelleri

Havuz sahibi olmak isteyen bireylerin liner kaplama tercihlerini etkileyen farklı durumlar bulunmaktadır. Kaplamanın temel bir mantığı bulunsa da ortaya koyulacak işlemin profesyonel bir şekilde sağlanması, havuz sahiplerine birden fazla imkân sunacaktır. Sermed Havuz tarafından gerçekleştirilen havuz yapımı kaplamalarla desteklenerek kişiler için hazır hale getirilir.

Liner kaplama normal şartlarda havuz hijyenini sağlamak adına tercih edilir. Kaplama malzemeleri, izole edilmiş ve antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bakteri oluşumunu engellediği gibi uzun süredir kullanılmayan ve açık alanda bulunan prefabrik havuz modellerinde de bakteri tutulumunu engeller. Havuzu kullanan her yaştan birey böylelikle sağlık problemi yaşamaz.

Hijyenik havuzlar temelde sağlık sorunu yaratmamak adına elbette önem taşır. Bunun yanı sıra bakteri ve yosun oluşumu kötü görüntülere de yol açar. Halbuki tercih edilecek havuz modelleri için profesyonel bir liner kaplama hizmeti satın alarak tüm bunlara engel olabilirsiniz. Yosun oluşumunu tamamen ortadan kaldıran bu sistem havuz diplerinde oldukça estetik bir görüntü sağlamaktadır. Senelerdir kullanılan havuzların da yenilenerek ayrı bir şıklık kazanmasına neden olur.

Düz ve Mozaik Liner Kaplama Modelleri

Prefabrik havuz modelleri için de rahatlıkla tercih edilecek liner kaplamalar, genellikle havuz firmaları tarafından bizzat karşılanmaktadır. Havuz taban ve yan duvarları üzerinde oluşturulan bu işlem doğru firma ile anlaşıldığı takdirde çok kısa bir sürede bitebilir. Tahmin ettiğinizden kısa bir süre içinde havuzu kullanmaya devam edebilir aynı zamanda uzun yıllar hijyenik ortamı böylece elde edebilirsiniz.

16 senelik tecrübemizin yanında yapılan işlemlerde çeşitlilik sağlıyoruz. Liner kaplama yaparken kullanılan malzemelerimiz müşteri tercihine göre oluşturulmaktadır. Dilerseniz çevrenizle uyum sağlayan, havuzunuza ayrı bir hava katan kaplama malzemelerini seçebilirsiniz. Soft ve tek renk kaplama modellerimizin yanı sıra ışık ve su oyunundan faydalanmak isteyenlere mozaik kaplama öneriyoruz. Mozaik liner kaplama havuz modelleri alanında en çok tercih edilenler olmaktadır. Bu havuz modellerinde oluşturulan mozaik yapılar, güneş ışığını almasıyla birlikte parlamaya ve daha çekici bir görüntüye sahip olmaktadır. Seneler önce yaptırdığınız havuz modelleriniz için de kaplama tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni yaptıracağınız modellerinizde de kaplamalar ilk işlemleriniz arasında bulunabilir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !