Hayallerinizdeki Tatili Ayağınıza Getiren Hazır Havuz Sistemleri

03 August 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Hayallerinizdeki Tatili Ayağınıza Getiren Hazır Havuz Sistemleri

Hazır havuz yaptırmak istiyor ancak firma konusunda karar veremiyor musunuz? Uzun yıllardır edindiği tecrübeler ile sektöründe lider konuma gelmiş bir havuz firması olarak, hayallerinizdeki havuzları en kısa sürede hazır hale getirmekteyiz. Firmamız bünyesinde çalışan 70’i aşkın deneyimli personel ile profesyonel bir hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Betonarme havuzlara alternatif olarak prefabrik havuz daha sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Bunun nedeni prefabrik havuzların daha dayanıklı ve kısa sürede inşa edilebilmesidir. Elbette bu hususta kaliteli malzeme ve doğru ekipman kullanımı da çok önemlidir. Firmamız sektörle alakalı tüm teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Hizmetlerimizde üst düzey teknolojik ekipmanlar ve uluslararası standartlara uygun kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Firmamızın belirlediği prefabrik havuz fiyatları da, pek çok firmaya kıyasla çok daha düşük maliyetlidir. Sermed Havuz olarak en uygun maliyetlerle en kaliteli hizmetleri vermeyi kendimize ilke edinmekteyiz. Bu sayede müşteri memnuniyeti ilkemizi de gerçekleştirerek, yıllardan beri büyümekte olan bir firma haline gelmeyi başarmış durumdayız. Müşterilerimizin memnun ayrılması ve hayallerindeki havuzlara kavuşması bizim için en önemli husustur.

Hazır havuz kurulumu yaparken her alana uygun ölçülerde havuzlar hazırlamaktayız. Birbirinden şık tasarımlarıyla göz dolduran ve evinizin havasını değiştiren havuzlar için gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz. Kullandığımız malzemelerin %100 sızdırmaz ve çatlama yapmaz oluşu nedeniyle 10 yıl dayanıklılık garantisi vermekteyiz. Üstelik 3 ila 7 gün arasında da hızlı bir şekilde havuzunuzu teslim ederek, uzunca bir müddet inşaata maruz kalmamanızı sağlamaktayız.

Havuz modelleri konusunda aklınızda bir fikir yoksa Fipool Panel Havuz, Maldiv Prefabrik Havuz, Bora Prefabrik Havuz, Betox Liner Kaplama Havuz, Kids Clup Havuz modellerimize bakmanızı öneririz. Karar vermesi sizden en kısa sürede hazır hale getirmesi bizden! Sadece ne istediğinizi söyleyin ve evinizde muhteşem tatilin tadını çıkartın. Tatili evinize getirmek ve kendi bahçenizde havuzun tadını çıkarmak için geç kalmış sayılmazsınız. Hemen web sitemiz üzerinden firmamızla iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz sitemizden ulaşacağınız telefon numaramızı arayarak fiyatlandırma konusunda da daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !