Hazır Havuz Fiyatları Neden Ucuz?

04 October 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Hazır Havuz Fiyatları Neden Ucuz?

Hazır havuz modelleri, son zamanlarda havuz sahibi olmak isteyenlerin başvurduğu yöntemlerden birisidir. Havuz firmaları tarafından sıklıkla sunulan bu yöntem sayesinde sizler de kısa sürede havuz sahibi olabilirsiniz. Sermed Havuz firması olarak müşterilerimize güvenle sunduğumuz prafabrik havuz modelleri arasında bulunan hazır havuzların dikkat çeken bazı noktaları da bulunuyor.

Hazır havuz denildiğinde akla ilk olarak kısa sürede teslimat yapılması gelmektedir. Gerçekten de geleneksel havuz yapım yöntemleri ile kıyaslandığında ciddi anlamda bir farklılık bulunmaktadır. 2 gün kurulum ile birlikte toplam 7 gün içerisinde havuzlarınıza kavuşabilirsiniz. Üstelik birden fazla havuz ihtiyacınız bulunuyor olsa da gün konusunda bir değişiklik olmayacak üretim alanlarına sahibiz.

Diğer dikkat çeken noktalarından birisi de prefabrik havuz fiyatları olmaktadır. Hazır havuz modellerinin fiyatları diğer yapım yöntemlerime göre yarı yarıya ucuz olmaktadır. Müşterilerin başlangıçta uygun fiyatlar hoşuna gitse de zaman içerisinde bu ucuzluğun altında başka bir sebep olmadığını merak etmektedir. Halbuki mevcut fiyatların ucuz olmasının temel sebepleri bulunmaktadır. Ve durumun kaliteyle herhangi bir alakası bulunmaz.

Uygun Hazır Havuz Ücretleri

Havuz fiyatları listesi herhangi bir firmadan aldığınızda bile betonarme havuzlara kıyasla prefabrik hazır havuz modellerinin daha uygun fiyatlı olduğunu göreceksiniz. Yarı yarıya fiyatlandırmanın temel sebepleri bulunuyor. Sermed Havuz olarak müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatların kalitesiz bir havuz yapımıyla alakası asla olmamaktadır. Sadece çalışma süresi ve uğraşı göz önünde bulundurularak fiyatlandırma yapılır.

Hazır havuz fiyatlarında etkili olan ilk unsur kullanılan malzemenin kalitesi ve sayısıdır. Firma olarak en kaliteli malzemeleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Bahsedilen temel ücretlerin büyük bir kısmını da bu malzemelerin maliyeti oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra etkili olan diğer nokta bahsettiğimiz üzere yapım süreci  ve çalışan emekleri olmaktadır. Sadece 7 gün içerisinde oluşturduğumuz hazır havuz modelleri çalışanlarımız tarafından yüksek bir efor sarf etmeden makineler tarafından kaliteli olarak sunulur. Bu yüzden fiyatların daha düşük olduğu görülmektedir. Havuz yapımı sırasında herhangi bir aksaklık, kalitesizlik ya da kısa kullanım ömrü oluşmadığı kesindir. Bu yüzden gönül rahatlığıyla Sermed Havuz firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !