Hazır Havuz Yaptıran Deniz Hanım

09 August 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Hazır Havuz Yaptıran Deniz Hanım

Hazır havuz sistemlerinde bizim firmamızı tercih eden bir diğer müşterimiz ise Deniz hanımdır. Kendilerinin prefabrik havuz yapımı işlemlerinin nasıl yürütüldüğünü bugün yazımızda sizlere aktaracağız.  Deniz hanım teras katta oturmaktadır. Evin terasına güzel bir havuz yaptırmak istediğini ve günün her saati havuzu ile keyif sürmek istediğini bizlere aktarmıştır. Biz de kendilerine prefabrik havuz işlemlerimizden bahsederek bu işlemlerin daha hızlı gerçekleştiğini ve fiyatının daha uygun olduğunu aktardık. Ayrıca liner kaplama ile havuzunu nasıl koruma altına alabileceklerinden de bahsettik.

Söylediklerimize binaen hazır havuz yapımına başlamamızı isteyen Deniz hanıma hemen havuz modelleri için kataloğumuzu sunduk. En çok beğendiği modeli fabrikamıza bildirerek havuzumuzun hazırlanması için talimat verdik. Ustalarımızda o anda teras katta işlemlere başlayarak havuzun konumlandırılacağı alanı ayarladılar. Fabrikalardan hızlı bir şekilde gelen havuzumuz uygun bir şekilde konumlandırılarak havuzumuzun yapım işlemlerine devam ettik. Ayrıca havuz içerisinin daima anti bakteriyel olabilmesi ve güzel gözükebilmesi için havuza girenlerin sağlığı kötü etkilenmesin diye liner kaplama işlemlerine de başladık. Yedi iş gününün ardından havuzun son kontrolleri yapılarak Deniz hanımın havuzunu teslim ettik.  

Hazır havuz sistemlerini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde kullanıma sunarak Deniz hanımın ailesi ile hemen keyif sürebilmesini sağladık. Havuz bakımı hakkında da Deniz Hanım ve ailesini bilgilendirdikten sonra havuz bakımı işlemini Sermed havuz firması olarak da belirli periyotlarda yapabileceğimizi aktardık. Deniz hanımla havuz bakımı hakkında da anlaşarak evlerinden ayrıldık. Sizler de hazır havuz yapımı hakkında bilgi almak ya da prefabrik havuz fiyatları hakkında bilgi almak istiyor iseniz web sitemiz de bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir hem havuz modelleri hakkında hem de avantajları hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca prefabrik modellerin ve liner kaplama ürünlerin neden bu kadar tercih edildiğini de müşteri temsilcilerimizden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !