İZMİR’E LİNER KAPLAMA PREFABRİK HAVUZ

04 November 2019 Yayımlayan : Sermedhavuz

İzmir Bayındır da bulunan bağ evimi hafta sonları kullanmak amacıyla tadilat yaptırmaya karar vermiştim. Fakat çocuklarında iyi vakit geçirmesi gerekiyordu. Bunun için en ihtiyaç olan eğlenceli ve keyif veren erkenden havuz diye düşündük.

Dönem olarak ta bayrama yakın bir zamandı. Çevrede hep beton havuz kullananlar vardı. Fakat benim hem hızlı yapımı olan hem de sağlam bir ürüne İhtiyacım vardı. Aslında kararsız kalmıştım.

Bana uygun olabilecek havuz araştırması yaparken sermedhavuz.com ile tanıştım, özel durumumu anlattığımda hiç tereddüt etmeden bana Liner Kaplama Prefabrik Havuz önerdiler. Liner Kaplamanın  Anti Bakteriyel Özelliğe sahip olduğunu ve  % 100 Sızdırmazlık Garantisi olduğunu söylediler. Prefabrik Havuz Maliyetinin betonarme havuza oranla oldukça düşük olduğunu ve bir haftada Havuzumuzu teslim edebileceklerini ilettiler.

Lineer kaplama bir prefabrik Havuz deneyimimiz yoktu. Sermed havuz İzmir ofisinde örnek uygulamaları gördüğümüzde ve arkadaşların deneyimi bilgisi sayesinde ikna oldum.

İyi ki prefabrik havuz yaptırmışım ve doğru firmaya yaptırmışım.

Teşekkürler Sermed Havuz.

Fiplus 1200×600×150

Liner Kaplama Prefabrik Havuz
Liner Kaplama Prefabrik Havuz

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !