Liner Havuz Kaplama Desenleri

15 November 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz

Liner havuz kaplama ile pürüzsüz, şık ve dayanıklı havuzlara sahip olun! Evinizin değerini arttıracak, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak olan havuzlar Sermed Havuz hizmeti ile en iyi şekilde projelendiriliyor! Liner havuz kaplama desenleri estetik bir görünüm ile göz kamaştırıcı olacak!

Liner Havuz Kaplama Desenleri
Liner Havuz Kaplama Desenleri

Liner Havuz Kaplama Desenleri Neler?

Liner kaplama desenlerimiz çok şıktır; uygulama sonrasında pürüzsüz yüzeyi ve çekici renkleri ile oldukça şık bir havaya bürünür. Şirketimiz liner havuz kaplama desenlerinde şu seçenekleri sunar:

  • Mozaik desenli liner kaplama
  • Su desenli liner kaplama
  • 1,5 mm kalınlıkta kaplama
  • 0,8 mm kalınlıkta kaplama

Mozaik ve su desenli liner kaplamalarımız havuz konseptini destekleyen; görünümü daha da etkileyici hale getiren seçeneklerimizdir. Havuz yüzeyine çok yakışan bu desenler ile liner kaplama, havuza ayrı bir güzellik katacak!

Liner Havuz Mozaik Kaplama Deseni Özellikleri Neler?

Sermed Havuz Firması, liner havuz modelleri ile sizi istediğiniz havuza kavuşturuyor! Havuz desenleri arasında en çok tercih edilenlerden biri mozaik liner kaplamadır!

Mozaik kaplama 1,5 mm veya 0,8 mm kalınlığında olmak üzere iki farklı alternatif ile havuzun yüzeyine uygulanır. Polyester donatılı liner ve 0,8 mm kalınlığında lak kaplama line olmak üzere uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Mozaik deseni farklı renk seçeneklerimiz ile tercih edebilirsiniz! Mozaik liner havuz kaplaması için kısa sürede içinde çalışmalarımızı tamamlıyor ve havuzunuzu size teslim ediyoruz!

Liner Havuz Su Desenli Kaplama Özellikleri Neler?

Firmamızdan en çok talep gören liner havuz kaplama desenlerinden biri de su desenli kaplamadır. Havuzun dibinde daha derin ve estetik bir görüntü sağlar, etkileyiciliği arttırır.

Su desenli liner kaplama hizmetimizde de 1,5 mm ve 0,8 mm kaplama seçenekleri sunulur. Halka açık ve sık kullanılan havuzlar için de idealdir! PVC-P malzemeden üretilmiştir ve %100 su sızdırmaz!

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !