Liner Kaplama Farkını Sizler De Görün!

08 September 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama Farkını Sizler De Görün!

Liner kaplama işlemlerinin hazır havuz sistemleri ile birlikte yükseliş trendine girmesinden dolayı pek çok havuz sahibi ve yeni havuz yaptırmak isteyen insanlar tarafından merak edilerek araştırılması söz konusu olmaktadır. Firma olarak da en sık aldığımız soruların başında Liner kaplama işlemleri gelmekte havuza ve havuz sahiplerine ne tür avantajlar sağladığı merak edilmektedir. Pek çok ürüne nazaran en sık bu kaplamaların tercih edilmesinin en büyük sırrı havuzun anti bakteriyel kalabilmesine yardımcı olması gelmektedir.

Bunun yanı sıra Liner kaplama ürünler yüzde yüz Türk yapımı olduğundan dolayı birçok opsiyonu bir arada kullanıcılarına sunmaktadır. Havuz bakımı için kullanılan klor seviyesinin insan sağlığına zararlı olduğunu biliyorsunuz. Ancak bu kaplamanın özelliklerinden dolayı kullanılan klor seviyesinin yarı yarıya azaltılması sağlanarak insan sağlığına olumlu katkılar sağlamasına destek olmakta ve havuza giren genç- yaşlı ve çocukların sağlıkları koruma altına alınmaktadır. Aynı zamanda seramik kaplamalarda genellikle derz aralarına sıkışan kirler dolayısıyla havuza giren pek çok insan hastalanmakta ve belirli hastalıklara yakalanmaktadırlar.

Ancak bu kaplamalar dert’siz ve derz’siz olduğundan dolayı havuzun herhangi bir noktasında mikrop birikme ya da yosunlaşma durumları söz konusu dahi olmamaktadır. Bu durum gerçekleşmediğinden dolayı da havuzun herhangi bir aksanına zarar gelmemekte devamlı tamir işlemleri ile uğraşmanız engellenmektedir.

Liner kaplama işlemleri ayrıca deprem gibi toprak hareketlerinde esneyen yapısı ile havuzu koruma altına almakta ciddi yarıkların oluşmasına engel olmaktadır. Yırtıldığı zaman esneyebilen özelliği sebebiyle de tamir edilebilen bu kaplamalar oldukça ekonomik fiyatlar eşliğinde satıldığından dolayı hemen herkesin ilk tercihleri arasına girmeyi başarmış durumdadır. Siz de eğer havuz yapımı ya da var olan havuzunuza kaplama yaptırmak istiyor iseniz mutlaka Sermed havuz firması olarak bizlerle görüşme yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Liner kaplama işlemleri prefabrik havuz yapımı işlemleri için hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak, müşteri temsilcilerimize merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Ayrıca havuz ölçüsü ve model belirttiğiniz takdirde fiyatlandırmalar hususunda da bilgi sahibi olma şansınız bulunmaktadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !