Liner Kaplama Havuz Maliyetleri

03 March 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama Havuz Maliyetleri

Havuzlarda en iyi sızdırmazlık sonucuna ulaşmak için polyester donatılı olan liner kaplama kullanılması kaçınılmazdır. Bunun sebebi ise geliştirilmiş şekil alma yeteneği, parçalanmaya karşı dirençli oluşu, kolaylıkla kaynak yapılabilmesi, askılı montaj yapılabilmesi, yüksek esneklik katsayısı, UV ışınlarının sebep olduğu renk solmasına karşı gösterdiği mukavemet, farklı kalınlık alternatifi, geniş renk ve desen seçeneklerine sahip olmasıdır.

 Kolay montajı sayesinde kolayca değiştirilebilir ve ucuz havuz maliyeti yüzünden standart havuz kaplamalarına ve seramiklerine göre maliyet açısından daha uygundur. Havuz Bakım, Havuz onarım ve işletme maliyetleri de düşüktür. Suyun içinde dahi onarımı mümkün bir malzemedir. Hem kullanılan malzeme, hem de işçilik süreleri sebebiyle yüksek maliyetler ile karşılaşmazsınız.

Tasarımı dolayısıyla havunuzun içerisinde seramiklerde olduğu gibi derz arası olmadığından, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir ve bu yüzden bakterilerin tutunacağı alanlar yoktur. Yosunlanmaya karşı dirençlidir.

Elastik yapısı sayesinde yapı oturma ve sismik hareketlerden kaynaklı sarsıntılarda herhangi bir hasar almaz ve bu sebeple havuzunuzda herhangi bir çatlama ve su kaçağı gibi can sıkıcı durumlar ile karşılaşmazsınız. Buzlanmada çatlama ve delinme yapmaz.

Betonerme, çelik, fibercement havuz kasalarına esnek yapısı sayesinde uyumludur. Kolay temizlenebilmesi sayesinde hijyenin ön planda olduğu bir uygulamadır.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !