Liner Kaplama Havuzlar İçin Bir Mucize!

17 December 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama Havuzlar İçin Bir Mucize

Liner kaplama mucizeleri bildiğiniz üzere hemen her havuz sahibinin dilindedir. Özellikle seramik kaplamaları kullandıktan sonra liner ürünlere dönen havuz sahipleri havuz bakımı işlemlerinin nasıl kolay yapıldığını ve devamlı havuzlarının nasıl temiz olduğunu aktarmaktadır. Bilindiği gibi seramik taşların araları oldukça çok bakteri toplamakta ve zamanla da bu bakteriler yosunlaşmalara sebep olarak devamında küfleri meydana getirmektedir.

Her ne kadar havuz bakımı sırasında seramik taşlarda temizleniyor olsa da maalesef ki aralara yeteri kadar girilemediğinden dolayı randıman alınamamaktadır. Ayrıca yıllık havuz bakımı temizliklerinde havuz suyu boşaltıldığından dolayı gereksiz su masrafları da ortaya çıkmaktadır. Lakin liner kaplama kullanan insanlar bu gibi olumsuz durumlarla asla karşılaşmamaktadır. Yıllık bakım sırasında düz bir zemine sahip olduğundan dolayı liner ürünlerin temizliği sırasında su boşaltma işlemi yapılmamakta direkt su varken temizlik işlemlerine kolaylıkla başlanmaktadır.

Liner kaplama seramik ürünler gibi taşlar arasında da mikrop biriktirmemektedir. Düz zemin olması havuza oldukça büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca binbir renk ve desen seçeneği de sunduğundan dolayı seramik ürünlerden daha şık ve gösterişli durmasına neden olmaktadır. Seramik taşlar devamlı yerinden çıktığından dolayı insanlar kötü görünen havuzlardan sıkılmışlardır. Ancak liner ürünlerde bu durum da gözükmediği gibi yırtılma halinde hemen hızlı bir şekilde tamir işlemleri de uygun fiyatlar eşliğinde yapılabilmektedir.

Liner kaplama tamir edilebilir bir özellik sunmaktadır. Ayrıca yüzde yüz sızdırmazlık garantisi verdiğinden dolayı minik çatlaklar havuz içerisinde oluşsa dahi sizlerin bütçesine olumsuz bir durum asla oluşmamaktadır. Anti alg ve anti bakteriyel özelliğinden dolayı da bu havuzlarda yosunlaşma oranı yok denecek bir kıvamdadır. Günlük havuz bakımı işlemleri için kullanılan klor seviyesinin yarısı kadarını kullanmanız havuz içerisinin temiz olmasına katkı sunmaktadır.

Her türlü havuz modelleri için ayarlanabilir bir özellik sunması ve birçok avantajı da beraberinde getiriyor oluşundan dolayı prefabrik havuz yapımı işlemlerinde özellikle liner kaplama yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Siz de bu kaplamalar ve havuz türleri hakkında detaylı bilgi almak için Sermed havuz firması olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !