Liner Kaplama Havuzlarınızı En İyi Şekilde Korur

11 November 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama Havuzlarınızı En İyi Şekilde Korur

Liner kaplama işlemlerinin sıklıkla yeni havuz sahibi olacak insanlar tarafından merak edilmesi şaşırtıcı olmamaktadır. Eski havuz sahipleri henüz liner ürünlerden doğru düzgün haber sahibi değildir. Seramik taşlar yerine tercih edilen liner ürünler havuzlara ve havuz sahiplerine pek çok avantaj sunarak uygun fiyatlar eşliğinde satılmaktadır.

Liner kaplama işlemleri genellikle prefabrik havuz modelleri ile gerçekleştirilse de betonarme havuz tipleri de dâhil hemen her havuz için uygulanabildiğini belirtmek isteriz. Bu kaplama türü hem havuza girenlerin sağlığını hem de havuzun kendi sağlığını koruma altına almaktadır. Anti alg ve anti bakteriyel özellik sunmasından dolayı havuz suyunda yosunlaşma oluşmasını önlediği gibi yine aynı şekilde havuzda hızlı bir bakteri üremesinin de önüne geçmektedir.

Havuzlarda üreyen bakteriler hem havuzu kullanan insanların sağlığını olumsuz etkilediği gibi hem de havuzda bulunan parçalarında hasar almasına yosunlaşmadan dolayı havuzun pek çok aksamında bozuklukların görülmesine neden olmaktadır. Ancak kullanılan liner kaplama işlemi ile tüm bu olumsuz durumların önüne geçilerek havuzunuzda devamlı arıza oluşması engellenmektedir.

Ayrıca bu ürün sayesinde havuz bakımı işlemleriniz adına da ciddi maliyetler ödemeniz gerekmemektedir. Seramik taşlar kullanılan havuzlarda klor seviyesi günlük olarak yüksek dozlarda kullanılırken misal linerli havuzlar da bu oran yarı yarıya düşmektedir. Bu durum da havuz temizliği için daha az ücret harcamanıza yardımcı olmaktadır. Ayrıca yılda bir havuzun tamamen temizlenmesinde su boşaltımı gerçekleştirilirken linerli havuzlarda su boşaltma işlemi yapılmadan da havuz oldukça güzel temizlenmektedir.

Liner kaplama aynı zamanda esneyebilen bir yapıda olduğundan dolayı kolay kolay hasar alma şansı bulunmamaktadır. Lakin minik yırtılmalara karşıda sizlerin bütçesini koruma altına alacak yeniliklere sahiptir. Esneyebilen bir yapıda olduğundan dolayı liner tamiri imkânı sunan ürünler herhangi bir çizilme ya da yırtılma sırasında minimum ücretler ile yırtılan yerin hızlı ve kolay bir şekilde yapıştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Siz de liner kaplama ve havuz yapım fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yapıyorsanız ve bu konuda uzman bir havuz firması arayışı içindeyseniz web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını yetkili personellerimizden alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !