Liner Kaplama Havuzunuzda Fark Yaratır

01 November 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama Havuzunuzda Fark Yaratır

Liner kaplama son yıllarda en az prefabrik havuz yapımı kadar çok tercih edilen bir uygulamadır. Özellikle havuz sağlığına önem veren ve devamlı tamirat işlemleri ile uğraşmak istemeyen insanlar seramik ürünler yerine liner ürünleri tercih ederek havuzlarının daima temiz kalmasını ve gereksiz yere maddi hasarların oluşumunun önüne geçmektedir.

Liner kaplama havuz seramiklere göre birçok avantajı kullanıcısına sunmaktadır.  Parçalanmaya karşı dirençli bir yapı sergilemesi aynı zamanda liner tamiri özelliği göstermesi sayesinde seramik havuzlardan daha çok avantaj sunmakta, uygun ücretler eşliğinde hızlı bir şekilde tamir edilebilmesi mümkün olmaktadır. Depremsel bölgelerde olan havuz sahipleri ise havuz çatlamalarının önüne geçebilmek adına bu ürünleri tercih ederek tüm çatlak sorunlarından kurtulmaktadır. Liner ürünler yüzde yüz sızdırmazlık garantisi sunduğundan dolayı zeminde çatlak oluşumu olsa dahi su sızıntısı gerçekleştirmemektedir.

Liner kaplama ürünler yüzde yüz Türk yapımıdır. Güneş ışınlarının sebep olduğu renk solması sorunlarına karşıda dirençli olan bu kaplamalar aynı zamanda bin bir renk ve desen seçeneği de sunarak havuz sahiplerini memnun etmektedir. Bunların yanı sıra anti alg özelliği sunan kaplamalar havuz içerisinde yosun tutmasına imkân vermemektedir. Anti bakteriyel bir özellik sunmuş olması da havuz içerisinde bakteri oluşumunu engelleyerek hem havuza girenlerin hem de havuzun sağlığını koruma altına alarak daha az masraf ile karşılaşmanıza yardımcı olmaktadır.

Liner kaplama ürünlerde bulunan hijyen seviyesi yıllık bakım ve temizlik işlemlerini de kolaylaştırdığından daha uygun fiyatlarla bu işlemleri gerçekleştirebilmenize destek olmaktadır. Aynı zamanda yıllık havuz bakımı işlemleri için havuzun suyunu boşaltmadan da temizlik yapılabilmesine imkân sunmaktadır. Yapımında kansorej bir madde barındırmıyor oluşu da kullanıcılarını memnun etmektedir.

Kolay bir şekilde uygulanabilen ve izolasyon görevini de üstelen liner ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için firmamızla görüşme sağlayabilirsiniz. Liner Kaplama yapımı ve fiyatları için siz de hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden Sermed havuz firması olarak bizlere ulaşabilir müşteri temsilcilerimizden tüm sorularınızın cevaplarını kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !