Liner Kaplama İle Bütçeniz Koruma Altında

17 January 2023 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama İle Bütçeniz Koruma Altında

Liner kaplama, hazır havuz modelleri ile birlikte insanların en sık tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle seramik taşlara nazaran sunmuş olduğu avantajların çokluğu insanların bu modellere yönelmesine neden olmaktadır. Hatta seramik taşlara nazaran daha fazla renk ve model seçeneği sunması insanların havuzlara istedikleri gibi dekore edebilme fırsatı da sağlamaktadır.

Liner kaplama ürünler binbir desen ve renk özelliği sunarak sizin dilediğinizi seçebilmenize olanak sağlamasıyla birlikte havuzlarınıza mukavemet özelliği de kazandırmaktadır. Özellikle depremsel bölgelerde yaşayan insanlar toprak ve doğa olaylarında havuzlarının devamlı hasar aldığını ve sonrasında masraflarla uğraşmak zorunda olduğunu bilir. Bu durumda zamanla insanların havuzlardan soğumasına ve masraflardan kurtulmak istemesine neden olmaktadır.

Ancak liner kaplama ürünler havuzu tamamen esneyebilen özelliği sayesinde koruma altına alarak sorunsuz bir şekilde havuzlarınızı her şartta kullanabilmenize imkân sağlamaktadır. Esneyebilen bir yapısının olması dışarıdan ve toprak altından gelen tüm kuvvetleri göğüsleyebilmesine ve havuzlara herhangi bir zarar gelmesine engel olmasına olanak sunmaktadır.

Özellikle yeni prefabrik havuz yapımı gerçekleştirecek müşterilerimize önerimiz havuz sağlığı ve masraflar açısından bu kaplama türlerini tercih etmelerini seramiklerden oldukça uzak durmalarını tavsiye etmekteyiz. Seramik taşlar maalesef ki hijyen açısından da sınıfta kalmakta ve devamlı havuz bakımı ihtiyacının giderilmesine neden olmaktadır.

Ancak bu durum Liner kaplama modeller de söz konusu dahi olmamaktadır. Bu kaplamalarda anti alg ve anti bakteriyel özellik olduğundan dolayı havuz içerisinde mikrop üremesine engel olmakta ve düz bir zemine de sahip olduğundan dolayı derz aralarının devamlı temizlenmesi gerekmemektedir. Düz zemin özelliği sayesinde bakteri oluşumları olmamakta ve yıllık havuz bakımı yapılırken de suyun boşaltılması gerekmemektedir.

Hem havuz sağlığını hem de havuza girenlerin sağlığını koruyan liner kaplama modelleri hakkında tüm detaylı bilgiler için web sitesinde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve yetkili personellerimize tüm merak ettiğiniz soruları sorarak cevaplarınızı alabilirsiniz. Böylece sizler de bütçe dostu ürün sayesinde hem havuz masraflarından kurtulur hem çocuklarınızın güvenle havuza girebilmesine olanak sunabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !