Liner Kaplama İle Havuzunuzu Depreme Karşı Koruyun!

26 July 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama İle Havuzunuzu Depreme Karşı Koruyun!

Liner kaplama ürünlerin sunmuş olduğu birçok fonksiyon olmasından dolayı insanlar tüm özelliklerini ve özellikle depreme dayanıklılığı hakkında bilgiler almak istemektedir. Anti bakteriyel olması ile hem havuz sağlığını hem de havuza girenlerin sağlığını koruyan bu kaplamlar ayrıca esneme özelliği göstermekte olduğundan dolayı deprem gibi yer hareketlerinden etkilenmemektedir. Aynı zamanda yüzde yüz Türk yapımı olan bu ürün dert’siz ve derz’siz olarak birçok kişinin özenle tercih ettiği ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır.

Özellikle depremsel bölgelerde minik sarsıntılar bile havuzların çatlamasına minik sızıntıların oluşmasına neden olmaktadır. Ancak prefabrik havuz yapımı ile birlikte gerçekleştiren liner kaplama ürünler deprem hareketi sırasında esneyerek havuzun hasar almasını ve minik çatlaklar oluşmasını engellemektedir.

Her ne kadar minik çatlaklar desek de maalesef ki bu minik çatlaklar normal zamanlarda oldukça büyük masrafların oluşmasına neden olmakta aynı zamanda havuz içerisinin bakteri toplamasına neden olmaktadır. Bunların yanı sıra liner ürünler seramiklerin yanı sıra havuz içerisinde mikrop birikmesini önlerken daha az klor ile havuz bakımı yapılmasını engellemektedir.

Havuz bakımı için kullanılan klor her ne kadar temizlik için şart olsa da insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Ancak liner kaplamalı havuzlarda klor kullanımı oldukça azaldığından dolayı liner kaplama ürünler daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca seçmiş olduğunuz her havuz modelleri için özel olarak tasarlanan bu kaplamalar yırtıldığında yeniden yaptırmanız gerekmemektedir. Tamir edilebilir özellik sunduğundan dolayı daha hızlı bir şekilde ve uygun fiyatlar eşliğinde liner kaplama tamiri gerçekleştirilmektedir.  

Sizler de tüm bu hususlar adına havuz firması arayışında iseniz mutlaka Sermed havuz olarak bizlerle de görüşmenizi ve yapmış olduğumuz havuzları incelemenizi tavsiye ederiz. Böylece siz de kendinizi yormadan ve bütçenizden fazla ücret harcamadan uygun fiyatlı hazır havuz yapımı na başlayabilirsiniz. Ya da var olan havuzunuza liner kaplama yaptırarak hem kendi sağlığınızı hem de havuz sağlığınızı koruma altına alabilirsiniz. Sürekli havuz bakımı işlemine para harcamaktansa anti bakteriyel özellik sunan linerli ürünler ile aile bütçenizi koruyarak eğlenceli havuz başı keyfi sürebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !