Liner Kaplama İle Siz De Bütçenizi Koruyun

28 August 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama İle Siz De Bütçenizi Koruyun

Liner kaplama sistemleri hemen her havuz sistemine uygunluk gösteren seramikler yerine kullanılan ancak aynı zamanda havuz sağlığını ve havuza girenlerin sağlığını da koruyan bir sistemdir. Yüzde yüz Türk yapımı olan bu kaplamalar dert’siz ve derz’siz sloganı ile satışa çıkarak birçok insanın kurtarıcı malzemeleri arasında yer almıştır. Genellikle derz’ler de sıkışan bakteriler hem havuzun kirlenmesine ve devamlı mikrop üretmesine neden olurken hem de havuza girenlerin hastalık kapmasına neden olmaktadır.

Ancak liner kaplama işlemleri derz kullanmadan havuz içerisinin son derece güzel gözükmesine neden olurken kolay bir şekilde insan sağlığını korumasına da neden olmaktadır. Anti bakteriyel özellik taşıyan bu kaplamalar havuzda bakteri üretiminin neredeyse tamamen durmasına neden olmaktadır. Aynı zaman da günlük havuz bakımı için kullanılan ancak insan sağlığına zararlı olan klor seviyesinin de yarı yarıya kullanılmasını sağlayarak klordan görülecek zararları azaltmaktadır.  

Bunların yanı sıra binbir desen seçeneği sunan liner kaplama sistemleri havuz içerisinin de daima güzel gözükmesine neden olmaktadır. Esneyebilen yapısı ile olası toprak hareketlerinde havuz içerisinde çatlakların oluşmasını engelleyen kaplama türümüz aynı zamanda yırtılma gösterdiği zaman tamir edilebilirlik özelliği de sunmaktadır. Diğer tüm malzemelere nazaran hızlı ve kolay bir şekilde tamir edilebilen liner ürünler uygun fiyatları ile de pek çok kişinin bu ürünü tercih etmesine neden olmaktadır.

Liner kaplama sistemleri artık hem betonarme hem de prefabrik havuz yapımı işlemleri sırasında uygulanmakta ve havuz işleminin daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede havuz sahipleri havuz keyfini sürmekte gereksiz yere havuz masrafları ödemekten alıkonulmaktadır.

Daha önceden havuz sahibi olanlar ise mutlaka seramikler yerine bu kaplamaları kullanması tavsiye edilmektedir. Sizler de bu işlem sonucunda hızlı bir şekilde havuz masraflarınızın azaldığını gözleyecek gereksiz yere ödemeler yapmak zorunda kalmayacaksınız. Liner kaplama sistemleri ve prefabrik havuz sistemleri hakkında tüm detaylı bilgiler için web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir merak ettiğiniz soruların cevaplarını müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !