Liner Kaplama İle Su Kaçağına Son

25 April 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama İle Su Kaçağına Son

Sedat Bey, evinde bulunan betonerme havuzunda yaşadığı su kaçakları sebebiyle alternatif çözümler bulmak için araştırmaya girdiğinde eşi bizlere internet üzerinden yaptığı araştırma sonucu ulaştı.

Liner Kaplama İle Su Kaçağına Son
Liner Kaplama İle Su Kaçağına Son

Türlü tadilatlar yapılmasına rağmen betonerme havuzundaki su kaçağına bir çözüm bulunamadığı için liner kaplama sistem ile ilgili detaylı bilgilendirme yapıldı. Liner ile kaplanan bir beton havuzun sadece su kaçağına çözüm değil artı antibakteriyel olması detayları kendilerine mantıklı geldi.

Öncelikle yapmış olduğumuz keşiften sonra Sedat Beylerin hem liner kaplama bir havuzun, seramik tadilatından daha düşük maliyetlere çıkması ve  uygulama sürecinin kısa bir sürede olması gibi avantajlar müşterimizin karar sürecinde oldukça etken oldu.

Desen  ve renk alternatiflerini kendilerine sunarak, tesisatlarıyla da ilgili gerekli testleri uygulayarak hızlı bir süreçte liner kaplama işlemini tamamladık.

Tüm bu süreç sonunda kendilerinden memnuniyet bilgilerini almak ve betonerme havuzlarındaki bugüne kadar yaşamış oldukları derzlerin dökülmesi, siyahlaşması, su kaçaklarının oluşması gibi problemlerine çözüm ortağı olmak bizlere de mutluluk verdi.

Liner Kaplama İle Su Kaçağına Son

Sedat Bey ve eşine yeni liner kaplama havuzlarında sağlıklı günler dileriz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !