Liner Kaplama ve Diğer Havuz Aksesuarları

23 August 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Liner Kaplama ve Diğer Havuz Aksesuarları

Havuz zemini ve yan duvarlarında kullanılan liner kaplama oldukça fazla avantajı bulunan bir işlemdir. Bu avantajlar arasında en önemlisi kuşkusuz hijyenik ve anti bakteriyel özellikte oluşudur. Derz aralarında oluşan bakteri ve yosunlar bu uygulama sayesinde oluşmamakta ve bu sayede %100 hijyen koşulları sağlanmaktadır. Kaplama malzememiz uluslararası standartlara uygun, kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Havuz bakımı konusunda endişe duyuyor ve bu nedenle havuz yaptırmaktan vazgeçiyorsanız, bu noktada kaplama hizmetlerimizden yararlanmanızı önermekteyiz. Malzemenin anti bakteriyel özellikte olması, havuzunuzda sağlıklı bir ortam yaratmanızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kış aylarında, kullanılmayan havuzlarınızda herhangi bir aşınma durumu da oluşmamaktadır. Liner kaplama ürünlerimiz havuzunuzun uzun ömürlü olmasını sağlayan ve yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Havuzunuz için yaptıracağınız kaplama ürünlerimiz oldukça çeşitli desen ve renk skalasına sahiptir. Bu sayede havuzunuzun görünümüne şıklık katabilir, aynı zamanda sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Birbirinden şık kaplama seçeneklerimiz sayesinde havuzunuza kişisel zevkinizi yansıtan tasarımlar yapabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmeniz halinde konuyla ilgili çok daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yüksek Performanslı Havuz Robotları

Prefabrik havuz için yüksek performanslı havuz robotları arayışında olanlara, en uygun fiyat seçenekleriyle ürünlerimizi sunmaktayız. Ayarlanabilir nozullar ile emiş gücünün fazla olduğu havuz robotları, havuzunuz için son derece idealdir. Havuzunuzun derinlemesine temizliği sağlık açısından son derece önemlidir. Havuz zemini, yan duvarları ve su hattını temizleyen robotların 2 yıla kadar garantisi bulunmaktadır. Yalnızca 1.5 ile 2 saatlik bir süre zarfında havuz temizliğiniz sağlanmış olur.

Havuzunuzda kullanabileceğiniz kaplama ve birçok aksesuar seçeneğimiz bulunmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen havuz şelalelerinden tramplene, havuz ısıtıcısından tuz cihazlarına kadar oldukça fazla aksesuar çeşidimiz mevcuttur. Havuz aksesuarları havuzunuza yalnızca şıklık katmakla kalmayacak, işlevselliğiyle kullanım açısından büyük rahatlık sunacaktır.

Havuz aksesuarlarımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için web sitemizde bulunan havuz aksesuarları kategorisine tıklayabilir veya iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Yüksek performans sağlayan havuz robotları ve kaplama ürünlerimiz ile çok daha dayanıklı havuzlar elde edebilirsiniz. Havuz yapım fiyatları ve aksesuar fiyatları konusunda, her cebe uygun ödeme kolaylığı sunmaktayız.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !