Minimum Sürede Hazır Havuz Kurulumu

05 September 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Minimum Sürede Hazır Havuz Kurulumu

Prefabrik havuz, klasik betonarme havuzların aksine hızlı ve kolay bir şekilde kurulmaktadır. İnşa sürecinin zahmetsiz ve kolay olduğu, minimum zamanda havuz sahibi olabileceğiniz bu yeni sistem, son yıllarda oldukça popüler hale gelmeye başlamıştır. Özellikle Avrupa’da uzun yıllardan beri kullanılan prefabrik, ülkemizde de giderek yaygınlaşmaya başlamıştır. Firmamız da uygun fiyatlı prefabrik model seçenekleri sunmaktadır.

Havuz yapım aşamasının zahmetli olması hem zamandan hem de bütçeden çalan bir uygulamadır. Betonarme havuzlar için uzun süreli çalışmalar gerektiğinden, bu meşakkatli süreçler yaşanmaktadır. Ancak prefabrik havuz yapımı, son derece kolay ve hızlı bir şekilde sağlanarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf edilmektedir. Sermed Havuz olarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde ulaştırmak asıl amacımızdır. Bu nedenle havuz kurulumlarını 7 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz.

7 günün sonunda kullanıma hazır havuzlara sahip olabilirsiniz. Bu konuda son derece titizlikle çalışmalar yürütmekte olduğumuzun altını çizmek isteriz. Firmamız bünyesinde çalışan geniş kadromuz alanında deneyimli ve profesyonel personellerden oluşmaktadır. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına, talep ve görüşlerinizi ön planda tutarak hayallerinizdeki havuzları tasarlamaktayız. Hazır havuz kurulumu için bizi tercih etmeniz halinde profesyonel bir hizmet alacağınızın güvencesini vermekteyiz.

7 Günde Teslim ve 10 Yıl Garanti

Sermed Havuz güvencesiyle 7 günde 10 yıl garantili havuz kurulumu yapmaktayız. Havuzlarımız her türlü doğal afete karşı dayanıklıdır. Yüksek dayanıklılık ve sızdırmazlık özelliği sayesinde uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamayacağınızı belirtmek isteriz. 10 yıl garantili havuzlarımız için herhangi bir aşınma, çatlama ve sızıntı durumu söz konusu değildir. Kişisel zevkinize göre tercih edebileceğiniz liner kaplama malzemelerimiz anti bakteriyel özelliktedir. Havuz yapım fiyatları konusunda her cebe uygun ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadır. Uygun fiyata kaliteli bir hizmet almak için firmamızla çalışabilirsiniz. Dilerseniz hayallerinizdeki özel tasarım havuzları yaptırabilir, dilerseniz mevcut modellerimizden birini tercih edebilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz havuzlar için standart ölçülerimiz bulunmamaktadır. Havuz yaptırmak istediğiniz alana uygun olacak şekilde, dilediğiniz şekil ve ebatlarda havuz kurulumları yapmaktayız.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !