Muğla’ya Fiplus Skimmerlı Panel Prefabrik Havuz

24 January 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Muğla’ya Fiplus Skimmerlı Panel Prefabrik Havuz

İşim dolayısıyla yurtdışında yaşıyoruz. Türkiye’ye gelebildiğimiz zamanlar çok kısıtlıydı. Bu kısa tatillerimizi otelde değil de evimde geçirmek istiyordum. Ancak eşim ve çocuklarım pek öyle düşünmüyordu. Onlar denize ya da havuza girebileceğimiz yerlere gitmek istiyordu. Ben de istiyordum ama evimin de rahatlığından uzaklaşmak işime gelmiyordu.

Bu yüzden tatilin lüksünü ve evimin konforunu aynı anda nasıl yakalarım diye düşündüm ve havuz yaptırmaya karar verdim. Havuz yapımı ve fiyatlarıyla ilgili bir araştırma yapmaya başladım. Yurtdışında prefabrik havuzlar hakkında az da olsa bir bilgim vardı. Betonarmeden çok daha güvenilir, uzun vadede daha sağlıklı olduklarını biliyordum.

Bu yüzden prefabrik havuz üzerine yoğunlaştım. Karşıma Sermed Havuz çıktı ve incelemeye başladım. Yaptıkları işler çok hoş görünüyordu. Müşteri memnuniyetleri de beni etkilemişti. Bir görüşme talebi oluşturduktan sonra benimle hemen iletişime geçtiler. Bilgileri ve ilgili tavırlarıyla aklımda soru işareti kalmayacak şekilde beni bilgilendirdiler. Bahçemin görsellerine bakarak beni doğru havuz ebatına yönlendirdiler. Daha sonra anlaştık ve kurulum için ortak bir tarih belirledik. Tam da söz verdikleri tarihte gelip 1 hafta içerisinde havuzumuzu kurdular.

Sermed havuz verdiği her sözü tuttu, onlarla çalışmaktan çok mutluyum. Artık kısa süre de olsa ev konforunda tatilimizi keyifle yapıyoruz. Teşekkürler Sermed Havuz..

TUFAN YILDIZ

4m X 8m Fiplus Skimmerlı Panel Prefabrik Havuz

MUĞLA

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !