Özel Tekfen Eğitim Kurumları Kapalı Yüzme Havuzu

13 February 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Özel Tekfen Eğitim Kurumları Kapalı Yüzme Havuzu

İzmir de yeni bir özel okul projesine başlayan Özel Tekfen Eğitim Kurumları Gaziemir de bulunan kampüslerine uygulanmak üzere kapalı yüzme havuzu inşaası için, daha önce prefabrik havuz uygulaması gerçekleştirdiğimiz  özel  ve devlet okullarındaki projelerimizi inceleyip bizlere ulaşmıştır.

Okul yönetimi ile yapmış olduğumuz toplantıda liner kaplama prefabrik havuzların maliyetleri, panel havuzların kurulum süresinin hızlılığı,çocukların sağlığı açısından kullanılacak alternatif havuz aksesuar ve ekipmanları  üzerine  nasıl ekonomik havuz uygulanacağı detaylarını görüştük.

Görüşmemizden çok kısa süre sonra prefabrik havuz yapımı için start aldık. Bundan sonraki süreçte hızlı havuz montajı  ile prefabrik havuzun kurulumu, okulun açılışına yetiştirilerek problemsiz bir şekilde gerçekleşti.Tekfen Özel Eğitim Kurumları tarafımıza bu şekilde profesyonel bir prefabrik havuz kurulumu için teşekkürlerini belirtti.

Eğitim projelerindeki referanslarımıza bir yenisini daha eklemenin gururuyla, Özel Tekfen Eğitim Kurumlarına bizleri tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !