Prefabrik Havuz Bakımı Hakkında

18 April 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Bakımı

Evinizde bir yüzme havuzunuzun olması en büyük keyiflerden biridir. İstediğiniz zamanda eğlenebilir, dinlenebilir veya spor yapabilirsiniz. Sağlıklı bir havuz deneyimi için ayrıca tadilata da önem vermek gerekir. Bakım ve tadilat işlemlerinde firmamızdan yararlanabilirsiniz. Havuzunuzun zaman içinde yüzeyi solabilir, çatlakları oluşabilir. Eski stil havuzlarda birtakım sorunlar ortaya çıkar. Havuz bakımı hakkında izlemeniz gereken bazı yöntemler bulunur.

Havuz Bakımı
Havuz Bakımı

Prefabrik Yüzme Havuzunuzu Koruyun!

Prefabrik havuz için firmamızdaki havuz modellerinden yaptırabilirsiniz. Fipool panel havuz yâda Maldiv prefabrik havuz modellerimizden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Havuzlarımız da En iyi malzemeler kullanılır; ekibimiz son derece deneyimlidir! Yüzme havuzunuzu korumak, düzenli bakımını yapmak diğer ev işleri kadar önemlidir.

Prefabrik Havuz bakımını yapmayı ertelemek kolay gibi görünse de hiç de iyi sonuçlar doğurmaz! Havuzun en iyi biçimde çalışması için bakımının ve tadilatının düzenli olarak yaptırılması gerekir.

Havuz sezonu geldiğinde bakım ve tadilat konusunda en yoğun olduğumuz dönem! Düzenli yaptıracağınız bakım işlemleri ile havuzunuzun ömrünü uzatabilirsiniz.

Prefabrik Havuz bakımı hakkında özellikle 7 maddeye dikkat edilmesi gerekir. Bu hususlar hakkında yazıda bilgi verilecektir.

Havuz Yenileme

Prefabrik yüzme havuzu için yüzey değiştirme işlemleri yaptırmanız gerekir. Havuz stilleri farklı olabilir ancak her havuzun belirli aralıklarla yüzeylerinin değiştirilmesi önemlidir.

Havuzda kullanılan yüzey ve su kimyası dikkate alınarak 5-20 yılda bir havuz yüzeyleri değiştirilmelidir. Koruma sistemlerine göre bu konuda bir düzen belirlenmelidir. Havuzu yeniden yapılandırmak en etkili bakım-tadilat yöntemlerinden biridir.

Havuzun yeniden yapılandırılması belli öğelere göre maliyetlendirilir. Havuz boyutu, iç kaplama, havuz alanı ve benzeri koşullar bakım maliyetini ortaya çıkartır. Havuz türü ise yüzey değiştirmek için kullanılacak olan yöntemi belirler.

Hasarlı malzemenin yontulması, havuzun asitle yıkanması veya havuza yeni bir yüzey eklenmesi yöntemler arasındadır.

Havuz Aydınlatmaları ile Göz Kamaştıran Bir Bahçe!

Havuz ürünleri için firmamız size kaliteli ve bol seçenekli bir yelpaze sunuyor! Havuz aydınlatmaları da bunlar arasındadır!

Havuzun güzelliğini arttırmak sadece onunla değil çevresiyle de ilgili bir durum! Bahçenizi, evinizi daha keyifli bir yere döndürebilirsiniz. Aydınlatmalar sadece hoş bir görünüm için değil; güvenlik için de önem taşır!

Siz, aileniz ya da arkadaşlarınız gece yüzmeyi seviyorlarsa aydınlatmanın çok büyük yararını göreceksiniz. Yüzücülerin hem havuzu hem de etraflarını daha iyi görmelerini sağlayarak, güvende olmalarını destekleyeceklerdir.

Birçok tadilata göre havuz aydınlatması daha az masraflıdır. Yine de hem kendiniz hem de bir gün evinizi satarsanız ona değer kazandırmanız için mantıklıca bir yatırım olacaktır.

Havuz Bakımınızı Daha Kolaylaştırmak İster misiniz?

Prefabrik Havuz Bakımı Hakkında işinizi kolaylaştıracak bazı önerilerde bulunabiliriz! Eğer havuz bakımınızı daha kolay bir hale getirmek istiyorsanız tuzlu su sistemine dönüştürmeyi düşünebilirsiniz.

Bazı havuz ekipmanlarını değiştirebilir veya bunların yükseltilmesini sağlayabilirsiniz. Otomatik bir temizleyici takmak ise havuzunuzu düzenli temizlemenin en pratik yöntemlerinden biridir.

Firmamızda birçok temizleyici model bulunur. Bunlardan sizin havuzunuz için en uygun olanına karar verin. Gerisi artık çok kolay!

Üst Düzey Hizmete Uygun Havuz Yenileme Maliyetleri!

Prefabrik Havuz bakımı hakkında müşterilerimizin en çok önemsedikleri konular arasında maliyetler geliyor. Havuzunuza yaptıracağınız tadilat için çıkacak maliyet birçok faktöre bağlı olarak değişecektir.

Temel liner havuz kaplaması, teknolojik güncellemeler-donanımlar, arka bahçeye sıhhi tesisat vb. yapılabilir. Bunların maliyetleri genelde çok yüksek değildir.

Prefabrik havuz bakımı için birçoğumuz ekonomik yöntemler arayışı içindeyiz. Havuzunuzun tadilatına yönelik hem kaliteli, hem işlevsel hem de ekonomik çözümler için Sermed firması olarak yanınızdayız!

Prefabrik Havuz Tadilatında En Etkili Yöntemlerin Olduğu Havuz Firması Sermed Havuz!

Havuz tadilat çözümlerimizde birçok etkili yöntem ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Havuzun stiline, cinsine göre tadilat yöntemlerinde değişiklikler olabilir. Her forma uygun olan esnek yapı, fiber havuz merdiveni, filtrasyon sistemi ve yapısı, dış etkilere karşı yüksek dayanıklılık sağlama, %100 su sızdırmazlık, birçok desen çeşidi havuzlar için verdiğimiz hizmetlerdendir.

Yüksek U.V dayanıklılığı, kolay uygulama ve işlenebilirlik, anti bakteriyel ve hijyenik yapı, düşük bakım-işletme maliyeti ile daha sağlıklı, verimli bir havuz sistemine sahip olun!

Havuza tuz eklemek de koruyucu sistemlerimiz arasında yer alır.

Havuz Kaplamada En İyi Seçenekler!

Firmamız havuz kaplama seçeneklerinde sizin için geniş bir yelpaze oluşturdu! Havuz kaplama yapmak isterseniz ekibimizin size sunacağı hizmetler aşağıda verilmiştir:

  • Havuz seramik mozaik kaplamaları
  • Havuz izolasyon malzemeleri
  • Havuz tutamak ve kaymazlar
  • Liner Havuz Kaplama
  • Havuz deck kaplamaları
  • Havuz liner kaplama aksesuarları

İstediğiniz kaplama çeşidi ve uygulaması hakkında müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !