Prefabrik Havuz Hijyenik Mi?

01 July 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Hijyenik Mi?

Prefabrik havuz betonarme havuza kıyasla çok daha hijyenik ve sağlıklıdır. İç kaplamasında gözeneksiz yapısından ötürü derz aralarında yosun oluşumu söz konusu değildir. Dolayısıyla havuzlarınızın bakımı konusunda da daha az çaba harcanacaktır. Prefabrik havuzlarda bakteri oluşumu olmadığı gibi temizlenmesi de daha zahmetsiz olmaktadır. Daha hijyenik ve sağlıklı olması nedeniyle betonarme havuzlara kıyasla son yıllarda çok daha sık tercih edilmeye başlamıştır.

Betonarme havuzlarda sıklıkla oluşan yosunlar, prefabrik havuz içindeki kaplama sayesinde oluşmamaktadır. Liner kaplama özelliği gereğince gözeneksiz bir yapıda olup, bakteri oluşumunu da engellemektedir. 2000’li yıllardan itibaren Avrupa’da betonarme havuzların yerine prefabrik kullanılmaya başlamıştır. Ülkemizde de özellikle son dönemlerde tercih edilmeye başlanmış ve büyük ilgi görmeye devam etmektedir.

Zaman içerisinde sağlık durumunu riske atacak unsurlar oluşmamaktadır. Havuzlarımız insan veya dış etkenlerden kaynaklı durumlara karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. 10 yıl garantisi bulunan havuzlarımızda hiçbir şekilde aşınma, çatlama vs. sorunlarla karşılaşmanız mümkün değildir. Bu nedenle sağlık açısından da risk durumu yaratmayarak, uzun yıllar boyunca hijyen koşullarını korumaktadır.

%100 Antibakteriyel Özelliğiyle Prefabrik Havuz

Yosun, bakteri, mikrop oluşumunu engelleyen antibakteriyel yapısı sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz prefabrik havuz fiyatları da her bütçeye uygundur. Betonarme havuzlara oranla daha fazla tercih edilmesinin bir nedeni de daha ekonomik olmasıdır. Hem ekonomik açıdan sizi zorlamayacak hem de hijyen konusunda içinizin rahat olacağı havuzlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir havuz firması olmakla beraber 16 yıllık donanım ve tecrübeye sahiptir. Yosun ve bakterilerle uğraşmayacağınız, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz havuzlar üretmekteyiz. Kurulumu çabuk, temizlenmesi ve bakımı kolay, ekonomik ve sağlıklı havuz tasarımlarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Pek çok insan evine havuz yaptırmanın hem masraflı hem de bakımı zor bir durum olduğunu düşünüyor. Firmamız, fiyat performans açısından kusursuz hizmetler sunmaktadır. Özellikle temizlik konusunda tereddüt duyan müşterilerimizin yüzünü güldürüyor ve havuz sahibi olmanın tadını çıkarmalarını sağlıyoruz. Hiçbir şüpheye düşmeden evinize geleceğe yönelik muhteşem bir yatırım yapabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !