Prefabrik Havuz İçin Bizi Tercih Eden Nagehan Hanım

20 January 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz İçin Bizi Tercih Eden Nagehan Hanım

Nagehan hanım yazlık evine prefabrik havuz yaptırmak istediği için internetten havuz modelleri araştırırken firmamızın web sitesine denk gelmiş. Web sitemiz üzerinden yaptığımız işleri inceleyerek bizleri aramış.  Havuz firması olarak yaptığımız işlerin kalitesine bayıldığını prefabrik ürünlerin özelliklerini merak ettiğini; normalde betonarme havuz düşünürken prefabrik havuz modellerini gördüğünü ilgisini çektiğini bizlere iletti.

Özellikle bu havuz yapımı içerisinde liner kaplamanın neden kullanıldığını ve Prefabrik Havuz Fiyatları nedir bunları sordu. Liner kaplamanın anti bakteriyel bir özelliğinin olduğunu, ısı yalıtım imkânı sunduğunu, kir ve su izi bırakmadığını, değişim, tamir işlerinin kolaylıkla yapılabildiğini, dertsiz ve derz’siz bir madde olduğunu belirttik. Prefabrik havuz yapımı işinde ise deprem gibi doğal afetlerden etkilenmediğini, taşınabilir özellik sunduğunu ve kolaylıkla kurulabildiğini belirttik kendilerine.
Havuz Yapım Fiyatları için ise yerleştirilecek alanın ölçülerine ve malzeme kalitelerine göre değişkenlik göstereceğini belirttik. Kendileri ile yüz yüze yaptığımız görüşmeye istinaden havuz yapımı işlerine başladık. Anlaşmanın hemen ardına fabrikalarımızda Nagehan Hanım’ın seçtiği havuz modeli yapılmaya başlanırken bizler de personellerimiz eşliğinde Nagehan Hanım’ın bahçesinde çalışmalarımıza başladık.

Konumlandırılacak alan belirlendikten sonra gerekli izin belgeleri tamamlanarak üçüncü günün sonunda havuzumuzu yerleştirmeye başladık. Gerekli tüm malzemeler özenle yerleştirilerek, liner kaplama yapıldı.  Havuz Firması olarak özenle işlemlerimizi yürüttüğümüzden dolayı Nagehan Hanım bizlere teşekkür etti.

Bizde bizleri seçtiği için memnun olduğumuzu belirterek işimizin kalan kısmını bitirmeye koyulduk. Liner kaplama kuruduktan sonra gerekli tüm kontroller yapılarak, havuz aksesuarları da konumlandırıldı. Yedinci günün sonunda ise havuzumuz tamamen hazır bir şekilde Nagehan Hanıma teslim edildi.

Nagehan Hanıma havuz hakkında gerekli tüm bilgileri ve havuz bakımı hakkında tüm bilgileri verdik. Nagehan Hanım ise havuz bakımı ile kendilerinin ilgilenme şansının düşük olduğunu firma olarak bunu nasıl yapabileceğimizi sordu. Bizler de aylık ve yıllık rutin havuz bakımları hakkında kendilerine bilgiler verdik. Aynı zamanda uygun fiyatlarımızdan bahsederek dilerse bu işlemi seve seve üstlenebileceğimizin de bilgisini kendisine verdik. Eğer sizler de prefabrik havuz yaptırmak isterseniz web sitemizde bulunan numaralarımızdan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish