Prefabrik Havuz İle Taşınabilir Havuz Sistemleri

26 November 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz İle Taşınabilir Havuz Sistemleri

Prefabrik havuz artık hemen herkesin bildiği gibi betonarme havuz yapılarına göre oldukça popüler havuz tipleri arasında görülmektedir. Havuz sahiplerine sunmuş olduğu pek çok avantajdan dolayı tercih edilebilirliğini artıran hazır havuz sistemleri en çok taşınabilir oluşu sebebiyle tercih edilmektedir. Diğer pek çok özelliği seçilmesinde son derece büyük önem arz etse de bazı kuruluşlar ve kiracılar genelde taşınabilir olmasından dolayı havuz yapımı esnasında hazır modelleri tercih etmektedir.

Prefabrik havuz, tıpkı ev eşyaları gibi sorunsuz bir şekilde yeni taşınacağınız evlere götürülerek yeniden kurulabilmektedir. Bu durumda ev sahibi olmayan ancak oturduğu evde havuz olsun isteyen insanlar için son derece önemli görülmektedir. Ev sahibinin havuz masraflarını karşılamaması durumunda kiracılar kendi bütçelerinden havuz satın alarak taşındıklarında yeni evlerine de havuzlarını tıpkı ev eşyaları gibi taşıyabilmektedir.

Bunun yanı sıra prefabrik havuz modelleri, havuz işletmeciliği yapan insanlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Mülk sahibi olmadıkları zamanlar yüzme tesislerinde hazır havuz sistemleri tercih edilerek işletmecilerin olumsuz bir duruma karşı taşınma riskinde zarara girmesi önlenerek yeni merkezlerine satın almış oldukları havuzları aktarabilmektedirler.  

Prefabrik havuz modelinin sunmuş olduğu tek özellikte taşınabilir olması değildir. Bunun yanı sıra 7 iş günü gibi kısa sürelerde havuzlarınızın kurulumu tamamlanmakta ve hemen kullanımınıza sunulmaktadır. Ayrıca havuz modelleri en çok deprem gibi doğa olaylarından etkilendiğinden dolayı depremsel bölgelerde havuz masrafları bazen fazlasıyla artmaktadır. Oluşan yer hareketinden dolayı minik çatlaklar havuzlar da istenmeyen durumların oluşmasına neden olmaktadır.

Sızıntılar erkenden de fark edilemediği zamanlarda havuz sahiplerinin masrafı iki katına çıkarak gereksiz su faturaları ile karşılaşmaları söz konusu olmaktadır. Ancak hazır havuz yapımı işlemlerinde liner kaplama da kullanıldığından dolayı bu gibi durumlar oldukça nadir görülmekte ve herhangi bir doğa olayından havuzlarınız olumsuz etkilenmemektedir. Yani havuz bakımı dışında gereksiz masraflarla sürekli uğraşmanız engellenmektedir. Prefabrik havuz yapımı ve havuz yapım fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için Sermed havuz firması olarak bizlerle iletişime geçebilir yetkili personellerimizden tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !