Prefabrik Havuz Mu Yaptırmak İstiyorsunuz?

05 August 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Mu Yaptırmak İstiyorsunuz?

Özellikle dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgının da etkisiyle daha kişisel alanlara ve az kalabalığa ihtiyaç duyduğunuz bu dönemde bahçenize havuz yaptırmaya karar verebilirsiniz. Daha hijyenik ve size ait bir alanda yaz tatillerinizin tadını çıkartmaya devam etmeniz için havuz yaptırmak istiyorsanız Sermed Havuz Firması olarak her zaman yardım etmeye hazırız. Havuz yapımı nda ve kurulum işlemlerinde sizler için; son teknoloji, Avrupa kalite standartlarına uygun, hızlı, kaliteli ekonomik ve geniş havuz yelpazesi aralığımızla Türkiye’nin en uzak noktasına dahi servis imkânı sağlıyoruz. Eğer bahçenize havuz yaptırmak istiyorsanız nasıl bir havuz istediğinizi belirlemelisiniz. Bu isteğinizi belirlemek için cevaplarınızı bulmanız gereken sorular mevcut.

Prefabrik Havuz Mu Yaptırmak İstiyorsunuz?
Prefabrik Havuz Mu Yaptırmak İstiyorsunuz?

Havuz Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Havuz seçimi yaparken boyut veya şekilden önce istenilen havuzun hangi amaçla ve ne için kullanılacağı belirlenmeli. Daha sonrasında da ürün ve hizmet kalitesine dikkat edilmeli. Bu ve bunun gibi kararları almanıza yardımcı olmak adına Sermed Havuz olarak sizler için hazırlanmış olan sorular, cevabı bulmanızda yardımcı olacaktır.

 • Yaptırmayı istediğiniz havuzun asıl kullanacak olan kimler?
 • Havuzu kullanacak kişiler, havuzu hangi aralıklarla kullanacaklar?
 • Eviniz ve havuzu yaptırmak istediğiniz alanda engeller var mı?
 • Havuzun etrafında veranda ya da ekstra kullanım alanı istiyor musunuz?
 • Yaptırmak istediğiniz havuzda kalabalık misafir grupları ağırlamayı planlıyor musunuz?
 • Havuz yaptırmak için bütçeniz ne kadar?
 • Gelecek yıllarda havuzun büyümesini gerektirecek durumlar mevcut mu?
 • Yaptırmak istediğiniz havuzun etrafında eğlence aksesuarları kullanmak istiyor musunuz?
 • Havuzunuzu yaptırmak istediğiniz alanda kazı çalışmalarına izin veriliyor mu?

Bunun gibi birçok soru olsa da bu temel sorulara vereceğiniz cevaplara göre yaptırmak istediğiniz havuzun modelleri ve yapıları bir hayli değişecektir.

Sermed Havuz Firması, sizlerin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak projelendirilmiş havuz modelleri eşliğinde, yüzmenin ve bu aktivitenizin keyfini çıkarmanız adına mümkün olan en kısa zamanda havuzları sizlerin beğenisine ve kullanımına sunuyor.

Bu sorulara cevaplarınız arasında;

 • Havuz yaptırmak için bütçe sınırı varsa ve daha uygun fiyatlı havuz yaptırmak istiyorsanız,
 • Gelecek yıllarda havuzun büyüyebilme veya yerinin değiştirilebilmesi ve
 • Havuz yaptırmak istiyor olmanıza rağmen kazı çalışmalarına izin verilmemesi yer alıyorsa prefabrik havuz tercih etmelisiniz. Sermed Havuz sizlere en kısa sürede ve en kaliteli havuz deneyimini yaşamanız için en iyi prefabrik havuz hizmeti sağlıyor.

Bahçenize Prefabrik Havuz Mu Yaptırmak İstiyorsunuz

Sermed Havuz Firması; %100 Yerli prefabrik havuz üretmektedir Avrupa kalite standartlarına uygun havuz olarak prefabrik havuz sistemleri ile sunulan standart havuz biçim ve boyutlarının yanı sıra, isteğe bağlı olarak şekil, uzunluk ve derinlikte, ihtiyaca ve kullanım amacına yönelik taşmalı ya da skimmerli havuzlar üretiyor. Son zamanların en çok tercih edilen havuz türlerinden olan prefabrik havuz bahçenize en kısa sürede, betonarme havuzlara kıyasla yarı yarıya düşük fiyatlarla yok denecek kadar az olan hata oranı ile en iyi tercihlerden biri olacaktır. Sermed Havuz Garantisi ile bahçelerinize 7 gün içinde hazır hale gelen prefabrik havuzlar aynı zamanda %100 sızdırmaz özelliğe de sahip.

Sermed Havuz Kalitesi İle Yaptırabileceğiniz Prefabrik Havuzlar

 • Fiplus Skimmerli Prefabrik Portatif Havuz
 • Fiplus Taşımalı Prefabrik Portatif Havuz
 • Maldiv Prefabrik Portatif Hazır Havuz
 • Hawai Prefabrik Portatif Hazır Havuz

Bunların yanı sıra eğer havuz yaptırmak istiyorsanız fakat kazı çalışmalarına izin verilmiyorsa, genelde maliyeti diğer havuzlara göre çok daha düşük olduğu için tercih edilen yer üstü prefabrik havuzlar da ekonomik bir havuz seçimi olacaktır. Hem maliyeti düşük hem de taşınabilir olması da tercih edilme sebepler arasında yer alabilir. Bu tip yer üstü prefabrik havuzlara daha sonra güverte ya da atlama iskelesi gibi seçenekler eklenebilir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !