Prefabrik Havuz Yapımı Uzun Mu Sürüyor

12 May 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuz Yapımı Uzun Mu Sürüyor

2017 yılında Alanya’daki yazlığıma betonarme havuz yaptırmayı düşündüm. Fakat yaz ayındaydık ve havuzu yaz bitmeden kullanabilmek istiyorduk. Bu sürecin çok uzun olacağını düşündüğüm için başka çözüm yolları aramaya başladım. Havuzu olan komşularıma danıştım ve hem kısa sürede kurulumu hem de bütçemize daha uygun olacağı için bana prefabrik panel havuz önerdiler. Hangi havuz firmasıyla çalıştıklarını sordum ben de görüşmek istediğimi söyledim.

Meğer 3 komşuma da prefabrik havuz yapan havuz firması Sermed Havuz’muş. Görüşme sağlandı prefabrik havuz yapımı ve havuz fiyatları ile ilgili detaylı bilgiler verdiler. Bunun sonucunda anlaşmaya varıldı ve havuzumuz 10 gün içerisinde bize teslim edildi. Şimdi 2021 yılındayız ve Bursa’daki evimin bahçesine de havuz yaptırmaya karar verdim. Çünkü bu keyfi sadece yazlıkta değil her zaman yaşamak istediğimizi anladık.

Sermed havuzla tekrar iletişime geçtik yazlıktaki havuzumdan farklı olarak buradaki ihtiyaçlarımıza yönelik bir çalışma yapıldı ve bana yine çok kısa süre içinde havuz yapımını tamamlayıp teslim ettiler.

Ben 4 yıldır havuzumdan çok memnunum eminim ki bu böyle de devam edecek. İyi ki sizlerle yollarımız kesişmiş Sermed Havuz…

Harun KAYABAŞI

300X700X150 Fiplus Panel Havuz

400X900X150 Fiplus Panel Havuz

Alanya / Bursa

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !