Prefabrik Havuz Yapımında Kullanılan Malzemeler

06 March 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Havuz Yapiminda Kullanilan Malzemeler

Prefabrik havuz yapımı için kullanılacak malzemeler, uygulanacak olan havuzun formuna, ebatına, derinliğine ve hangi amaçla kullanılacağına ticari yada bireysel kullanım şekline göre değişkenlik arz etmektedir. Havuzun ana kasasını oluşturan malzemelerde de modeline göre farklılık gösterir. Ancak bütün prefabrik havuzlarda kullanılan malzemelerin bir kısmı sabittir. Örnek vermek gerekirse liner, filtre, pompa, aydınlatma, mekanik tesisat, trafo, pano ve benzeri gibi ürünler sabit malzemelerdir.

Maldiv Model prefabrik havuzumuz oval formda olup kullanılan ana kasa malzemesi inox paslanmaz, kimyasal işleme tabi tutulmuş çelik plaka üründen üretilmektedir.

Diğer bir modelimiz olan Fipool Model Panel havuzumuz farklı formlarda uygulama yapmamıza olanak sağlar ve kullanılan ana kasa malzemesi elyaf takviyeli sıkıştırılmış çimento panel olan fibercement üründen üretilmektedir.

Her iki havuz modelimizde kullanılan iç kaplama ana izolasyon malzemesi liner kaplama olup %100 su sızdırmazlığına sahip, anti bakteriyel, depreme dayanıklı ve onarılabilen bir üründür.

Prefabrik havuzlarımızın sirkülasyon sistemi skimmerlı olup, hem hijyen hem tasarruf ve kullanım bakımından en tercih edilen sirkülasyon sistemidir. Sirkülasyonun skimmerli sistem olması hem kurulup havuz maliyeti olarak hemde kurulumun hızlı bir süreçte tamamlanması açısından önemli rol oynar.

Tercih edilen opsiyonel ekipmanlar modele göre değişkenlik gösterebilir. Kullandığımız ekipmanların içeriği firma olarak en güvenli, en kaliteli, en dayanıklı malzemeler olup, Türkiye de her ilde dünya çapında ise Afrika, Dubai, Kazakistan, Gürcistan, Kıbrıs, Irak gibi ülkelerde referanslarımız olmak ile beraber iyisi değil en iyisi için sizlere hizmet vermekteyiz.

Prefabrik Havuz Yapımında Kullanılan Malzemeler

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish