Prefabrik Havuzunuzu Birlikte Yenileyelim

15 June 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Havuzunuzu Birlikte Yenileyelim

Sahip olduğunuz prefabrik havuz modelleri yosun oluşturmaya başladıysa, çatlama ve su sızıntıları ile baş edemiyorsanız artık havuz yenilemenin vakti gelmiş demektir. Havuz modelleri, firmanın sahip olduğu imkânlar neticesinde belirli bir kullanım ömrüne sahiptir. Kalitesiz malzeme kullanımı ve deneyimsizlik neticesinde ortalama olarak 3-5 yıl arasında havuzların kullanım ömrü dolmaktadır.

Su sızıntısı yaşayan bir havuz modelini kullanmanın mantığı bulunmamaktadır. Yarıda kalan havuz keyifleriniz olabileceği gibi gereksiz su kullanımı da bir yerden sonra can sıkıcı olabilmektedir. Çevreye zarar verebilecek suların da kontrol altına alınması gerekir. Havuz firması olarak sizlerin ihtiyacı olan prefabrik havuz modelleri bünyemizde bulunmaktadır. Gelin birlikte havuzlarınızı yenileyelim!

Havuz firması olarak birbirinden farklı modele sahibiz. Müşterilerimizin kullanacağı alana uygun olması, uygun prefabrik havuz fiyatları sunması adına skalayı geniş tutuyoruz. Ayrıca havuzun yapılacağı alana göre boyutları dilerseniz siz belirleyin dilerseniz çalışanlarımızdan bu konuda bilgi alın. Çevreye tamamen uyumlu havuzlarınız 10 yıl garanti ile firmamız tarafından sunularak keyifli kullanım imkânı sağlar.

Sermed Havuz Firması 10 Yıl Garanti Sunuyor

Havuz firması kullandığı malzemeye göre havuzun kullanım süresine doğrudan etki etmektedir. Doğru malzeme kullanımı ile birleşen işçilik, deneyim havuzunuzu yıllarca kullanmanıza imkân sağlar. Sermed Havuz, yapılan tüm prefabrik havuz modelleri için 10 yıl garanti imkânı sunmaktadır. 10 yıl boyunca çıkabilecek herhangi bir havuz probleminde firma tarafından hizmetler sunulmaktadır.

Yurt içi ve yerine göre yurt dışından temin edilen malzemelerin birleşimi ile ortaya koyulan havuz modelleri prefabrik havuz ya da hazır havuzlar olarak sunulmaktadır. Her yöntemin kendi içerisinde farklı modelleri bulunmaktadır. Tercihiniz doğrultusunda fiyat bilgileri sizlere iletilmektedir. Kısa sürede karar vermeniz neticesinde 7-10 gün içinde havuz teslimatı sağlanır.

Havuzunun kullanılmaz haldeyse ve kısa sürede havuz teslimatı yapacak bir havuz firması arıyorsanız bu konuda da yardımcı oluyoruz. Garanti, kaliteli havuz, uygun havuz fiyatları yanı sıra diğer firmalara göre çok kısa sürede havuzlarınızı kullanıma hazır hale getiriyoruz. Çoğunlukla 7 gün, kapanma ve tatillere göre 10 gün içinde havuzlarınıza kavuşabilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !