PREFABRİK HAVUZ ÖZELLİKLERİNİ GELİŞTİRMEK

14 January 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefebarik Havuz Özelliklerini Geliştirmek

Ev sahiplerinin yüzme havuzları nı yeniden şekillendirmesinin birçok sebebinden biri su özellikleri eklemektir. Havuz Şelalelerinden kalem jetlerine kadar, su özellikleri en küçük ve en basit prefabrik havuz bile artırabilir ve onu duyusal bir deneyime dönüştürür. Sadece su özellikleri iyi görünmekle kalmaz, aynı zamanda düşen su sesi ekler, arka bahçedeki alanınıza huzur hissi verir.

Muhteşem görünen bir havuza sahip olmak veya mevcut bir havuza yeni bir hayat vermek istiyorsanız, bir su özelliği kurmak harika bir seçenektir.

Prefabrik havuzlara yeni özellikler eklemek betonarme havuzlara göre son derece kolay ve daha az maliyetlidir.

Su Özelliklerinin Yerleştirilmesi

Bir su özelliğinin belirlenmesine birçok faktör katkıda bulunabilir. Genellikle, bu özelliği herkesin görebileceği bir alanda istersiniz. Örneğin, bir ev sahibi bir mağara ile bir şelale eklemek istiyorsa, bir havuz tasarımcısı mevcut tesisat ve filtre sistemine göre kurmayı bilmelidir.

Su özelliklerini entegre etmek için başka bir çözüm, yükseltilmiş bir duvar eklemektir. Yükseltilmiş duvarlar mevcut yüzme havuzu aksesuarı için mükemmeldir.

Bir Ev Sahibi Su Özelliği Yükleme Konusunda Ne Düşünmelidir?

Kullanılacak malzemeleri dikkate almak ve su özelliği ile ilgili olmaksızın havuzun tasarımı ile birleştirmek gerekir.

Bir su özelliğini kurarken havuzun derinliğini göz önünde bulundurmak da önemlidir. Örneğin havuzun en az beş metre derinliğinde bir mağara ile bir şelale yerleştirilmesi.

Havuzunuza Su Özellikleri Eklemenin Avantajları

  • Su özelliği prefabrik yüzme havuzu na görsel ve çekici bir görünüm kazandırabilir.
  • Birçok su özelliği saatlerce yüzme eğlencesi verebilir.
  • Akan suyun sesi ile arka bahçenizi canlandırır.
  • Sakin ve rahat bir ortam yaratmaya yardımcı olur.
  • Farklı yaratıcı ve renkli tasarımlar bulabilirsiniz.

Havuz Ekipmanları

Paslanmaz Havuz Şelalesi

Bu su özellikleri, bronzlaşma çıkıntıları ve su derinliğinin 6’ i geçmediği plaj girişleri için mükemmeldir. Bir ev sahibi bir havuza birçok fıskiye ekleyebilir, ancak nadiren herhangi bir havuzda üçten fazla fıskiye vardır.

Frengiler(Su akıtma deliği)

Görsel bir geliştirme ekleyin ve havuzunuz için rahatlatıcı bir ses ortamı ekleyin. Frengiler, çeşitli tasarım ve boyutlarda gelir ve en sevdiğiniz boyutu ve tasarımı seçmenizi sağlar.

Şeffaf İniş

Şeffaf inişler, yükseltilmiş bir duvardan yüzme havuzunuza çıkıntı yaparak, dramatik bir odak noktası sunan net bir su arkı üretir. Etkileri geniş bir yelpazede oluşturmak için sırf inişlerde akışını ayarlayın. Sırf iniş su özelliklerinin sesleri neredeyse sessiz, cam benzeri bir su tabakası veya acele eden bir dağ Şelalesi olabilir.

Şelale

Havuzunuzu bir şelale ile süslemek, yüzme havuzunuza gerçekten doğal bir görünüm ve his katar. Doğal bir kaya şelalesinden aşağı akan suyun sesleri, herhangi bir yüzme havuzunu arka bahçedeki bir vahaya dönüştürecektir.

Mini Jetler

Ailenizin ve misafirleriniz gördüğü zaman bir etkileneceği bir özellikoluşturun. Mini jetler, su akışlarını güverteden havuza çeken benzersiz bir su özelliğidir.

Laminar Jetler

Bir ev sahibi diğer özellikleri gölgede bırakan bir su özelliği eklemek istiyorsa, bunlar laminar jetlerdir. Bu özellikler güverte veya manzaradan gelen parlak, düzgün yaylar oluşturur. Etkileyici özellik yedi ila sekiz metre yüksekliğe ulaşabilir, havuza, spaya veya diğer su özelliklerine inebilir. LED ışıkları eklemek, bu akışları parlak renklerle muhteşem hâle getirir.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !