Profesyonel Havuz Bakımı Hizmeti

15 July 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Profesyonel Havuz Bakımı Hizmeti

Havuz bakımı konusunda çeşitli hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Sermed Havuz bünyesinde çalıştığımız ekip arkadaşlarımız, deneyimli ve alanında eğitimlidir. Profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir 16 yıllık deneyimimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini esas alarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz “% 100 memnuniyet referansı” ile sektöründe lider bir konumda olmamızı sağlamaktadır.

Bakteri ve mikrop oluşumunun kesin bir şekilde engellendiği bakım hizmeti vermekteyiz. Bu alanda liner kaplama en çok önerdiğimiz bakımlar arasındadır. Antibakteriyel yapısı nedeniyle yosun ve bakteri oluşumunu % 100’e kadar engellemektedir. Hal böyle olunca çok daha sağlıklı ve hijyen koşulları sağlanmış havuzlar meydana gelmektedir. Bunun yanı sıra ek olarak yapmış olduğumuz bakımlar arasında suyu alan tesisat bakımı da bulunmaktadır.

Havuz yapımı ardından en fazla dikkat edilmesi gereken konu temizlik ve bakımıdır. Bakımı yapılmayan havuzların uzun süre sağlıklı koşullarını koruması söz konusu değildir. Bu nedenle özellikle önerdiğimiz antibakteriyel kaplamalarımız devreye girmektedir. Derz aralarında bakteri ve yosun oluşumunu engelleyen ve uzun süreli hijyen etkisi yaratan kaplama yapımının göz ardı edilmemesi gerekmektedir. Yapım esnasında olabildiği gibi hali hazırda mevcut kullandığınız havuz için de kaplama yaptırmanız mümkündür.

Havuzlarınız İçin Derinlemesine Havuz Bakımı

Sermed Havuz bünyesinde çalışan her bir personel, alanında eğitimli ve deneyimlidir. Bu açıdan bakıldığında gerek prefabrik havuz yapımı gerekse bakımı konusunda en ufak bir tereddüt duymamanız için üst düzey çaba harcamaktayız. Havuzlarınızın belli zamanlarda yapılacak temizlik ve bakımını derinlemesine yapmaktayız. Ayrıca bakım için kullandığımız malzemelerin çevre dostu olduğunu belirtmek isteriz.

Uzun müddet kullanılmayan havuzlar için detaylı bir şekilde bakım çalışmaları yürütmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmet su tesisatından kaplamaya, betonarme havuz için derz aralarının temizliğinden tadilata pek çok hizmet sunmaktayız. Derinlemesine bakımın yanı sıra sıfırdan kaplama tercihleriniz için farklı renk ve desende liner malzemelerimiz bulunmaktadır. Havuzunuzun temizliğinin yanı sıra kaplama ile uzun vadede etkili olacak bir bakım imkanı sunmaktayız.

İletişim adresimizden bize ulaşarak, havuz bakımı veya kurulumu gibi birçok hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Havuz yaptırmanın lüks olmadığının, her cebe uygun fiyatlandırma seçeneklerinin bulunduğunun ve devasa büyüklükte bir alana sahip olmanız gerekmediğinin altını çizmek isteriz. Hayallerinizin peşinden gitmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !