Sertap Hanımın Yaptırdığı Prefabrik Havuz Modeli

19 June 2022 Yayımlayan : Sermedhavuz
Sertap Hanımın Yaptırdığı Prefabrik Havuz Modeli

Prefabrik Havuz yaptırmak isteyen insanlar uzun uğraşlar sonucu bir havuz firmasında karar kılarak evlerinde bulunan uygun alanlara havuz yaptırmaya karar vermektedir. Ancak havuz yaptırmak, havuza karar vermek kadar havuz firması seçimi yapmakta oldukça zor olmaktadır. Bu iş üzerine usta ve işini başarılı şekilde gerçekleştirecek firma sayısı maalesef oldukça azdır. Bizler Sermed havuz olarak uzun yıllardır Prefabrik Havuz alanında isim yapmış, işini başarılı olarak gerçekleştiren firmalar arasında yer almaktayız.

Bu sayede bizlere ulaşan Sertap Hanım evine bir havuz yaptırmak istediğini ama havuz modelleri üzerinden son kararı vermek istediğini söyleyerek ofisimize geldi. Bahçesine Prefabrik Havuz yapımı gerçekleştirmek isteyen Sertap hanıma tüm havuz modelleri hakkında detaylı bilgi vererek fiyatlarını belirttik. İstediği havuza karar kılan Sertap Hanım havuz yapımı işlemlerine hemen başlanmasını yıllık izni dolmadan bu işi aradan çıkartmak istediğini dile getirdi.

Bizler de hemen fabrikalarımıza Sertap hanımın istediği tip havuzun yapılmasının talimatını verdik. Aynı zamanda ustalarımız da Sertap hanımın evine giderek havuzun konumlandırılacağı alanda hazırlıklara başladılar. 3 günün sonunda gelen havuz hemen konumlandırılarak hazırlanmaya başladı. Havuz tamamen konumlandırıldıktan sonra liner kaplama yapılarak hazırlanma sürecine devam edildi. Altıncı gün sonunda havuzun son kontrolleri yapıldı. Bir gün sonra ise havuza su doldurma işlemleri yaparak sızıntının olup olmadığına bakıldı. Bu sayede havuzun son işlemleri de biterek Sertap hanıma Prefabrik Havuz sorunsuz bir şekilde teslim edildi.

Sertap Hanım yapmış olduğumuz havuzdan ve işi kısa sürede sorunsuz bir şekilde tamamlanmış olduğumuzdan memnun olduğunu söyleyerek teşekkür etti. Bizler de kendisine havuz bakımı hakkında kısa bilgiler vererek ailesi ile birlikte keyifli zamanlar geçirmesini temenni edip evinden ayrıldık.

Sizler de artık kendi evinizde dilediğiniz her an havuz sefası sürmek istiyor iseniz hemen web sitemizde bulunan irtibat numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir, müşteri danışanlarımıza Prefabrik Havuz hakkında merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve evinize güvenle havuz yapımı işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanaklar sunabilirsiniz. 

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !