Site Havuzları

23 January 2020 Yayımlayan : Sermedhavuz
Prefabrik Site Havuzu

Sermed Havuz, prefabrik havuz sistemini tüm Türkiye’de ve bir çok yurtdışı ülkesinde müşterilerimize site havuzlari kategorisinde de hizmet vermektedir.

Site havuzlarinda, havuz ebatlarini belirlemede, uygulanacagi alanın yapimi önemlidir çünkü hafriyatın statiğe uygun yapilabilmesi ,sürecin tamamlanmasinda ve uzun ömürlülüğünde büyük etkendir.Sitedeki hane sayısı,aile mevcudiyeti, gelen misafirlerin ortalamasi kullanılacak alanın m2 olarak belirlenmesinde etkendir.

.Sermed Havuz, prefabrik sistemlerde Türkiyedeki bir cok ilde referanslarıyla bu konuda tecrübesine her gecen zaman yenilerini eklemektedir. Havuz ebatların yanı sıra ,derinlik ,çocuk havuzu ihtiyaci, cevre düzeni gibi  uygulama sürecindeki deneyimli ekibi sayesinde doğru ve kullanışlı site havuzlarıyla  lider olmaya devam etmektedir.

Sermed Havuz yari olimpik site havuzlarindan, daha düşük ebatlara kadar tüm ihtiyaclari karsilamaktadir.

Sitede bulunan yüzme havuzları genel olarak site sakinlerinin faydalanmaları amaçlı yapılmaktadır. Site haricinde gelen misafirlerin site sakinleri ile birlikte olmak kaydıyla havuzdan faydalanmaları için site yönetiminin koyduğu kurallar geçerlidir. Havuzların işletme ve bakımı site yönetimi tarafından yapılmaktadır.

Bir havuzda öncelikle hijyene dikkat edilmelidir.Havuz suyunun hijyeni çok önemlidir.Bunu sağlamak için makine dairenizde iyi bir ekipmanın olması çok önemlidir. Tesisin sürekli teknolojiyi takip etmesi gerekmektedir.

Sermed Havuz, havuz bakımında kullanılmak üzere olan  dünyada da en ust sirada tercih edilen Zodiac markalarin ürünlerini sunmaktadır.Amacimiz tüm müşterilerimize, sehir nerede ve ne kadar uzak olursa olsun hijyenli, kaliteli ve tasarruflu iyi hizmet veren ürünler kullanmaktadır.

Tuz/ph sistemleri anlık olçum yapip anlık kimyasal dozajlamasi ve havuzda en önemli yere sahip olan ama bir o kadar da zararli olan klorun kullanılmayıp, tuzun içerisinndeki doğal klorun devamlı havuza aktarilmasi sebebiyle daha hijyenli bir süreç yasamasini saglamaktadir.

Otomatik havuz robotlarıda bu tip büyük ebatlardaki havuzlarda temizliği daha hızlı sağlamak amacıyla tercih edilen ekipmanlardandır.

Site sakinleri ve misafirleri tarafından kullanılacak olan havuzlari ebatlarinin büyük olmasi ve düzenli ve hızlı bir giriş cıkıs süreci olduğundan, birey olarak dikkat edilmesi gereken kurallar önemlidir.

Sermed Havuz liner kaplama konusundaki tecrübesi tüm Türkiyede yaptigi site havuzlari sayesinde bir sonraki müşterimize tecrubelerini sunmaktan keyif alir.Liner kaplama içerigindeki antibakteriyel pürüzsüzlüğü sayesinde bakterinin barinmasina imkan vermezken, kullanılacak kimyasallarinda tasarruf yasamasina sebebiyet verir.

Havuz suyundan numune alma işi Müdürlük veya numune alma konusunda akredite olmuş ve bakanlıkça yetkilendirilmiş kamu kurum veya kuruluşları ile özel laboratuvarlar tarafından yapılır

Yüzme havuzu işleticisi, mesul müdür, havuz suyu operatörü ve sertifikalı cankurtaran istihdam etmek zorundadır.

Kullanıcıların yüzme havuzuna mayoyla girmeleri sağlanır. Tesislerde, bütün kullanıcıların, yüzme havuzuna girmeden önce duş alabilmelerini ve ayak dezenfeksiyonu yapabilmelerini sağlayacak düzenleme yapılır.”

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !
EnglishRussianTurkish