Tekirdağ’da Skimmerli Prefabrik Havuz Yapımı

22 December 2021 Yayımlayan : Sermedhavuz
Tekirdağ’da Skimmerli Prefabrik Havuz Yapımı

Tekirdağ’da bahçeli bir evimiz var ve son zamanlarda bahçeye bakınca buraya bir havuz lazım demeye başladık. Havuz yapımı için arayışa başlamadan önce havuzu olan komşularımıza sorduk. Çünkü havuz yapımı ve havuz fiyatları yla ilgili pek bir fikrimiz yoktu.

Havuzunu Sermed Havuza yaptıran çok komşum vardı. Benim de dikkatimi çekmişti bu kadar çok kişinin Sermed Havuzu tercih etmesi. Bu yüzden onlarla iletişime geçtim. Beni prefabrik havuzlarla alakalı detaylı bilgilendirmelerinin ardından zaten sürekli iş yaptıkları bu bölgeye bu sefer benim bahçem için geldiler. Satış sorumlusu arkadaşlar bahçemin ölçümünü yaptıktan sonra en doğru havuz boyutuna beraber karar verdik.

Kusursuz tasarım, yenilikçi çözümlerin merkezindeki Maldiv Skimmerli Prefabrik Havuz oval formu ile oldukça şık görünüme sahip, iç kaplaması, Anti U.V yüksek rezistanslı, anti fouling 80 /100 destek malzemeli Liner Kaplama ile ürettiklerini söyleyip bizim tercih yapmamızı kolaylaştırdılar

Hem bütçemi zorlamayacak hem de bahçemde dolu dolu görünecek bir havuz oldu. İyi ki 2 yıl önce komşularımı dinleyip Sermed Havuzla çalışmışım. Havuzu kullanalım ya da kullanmayalım o görseli gördüğümüzde bile ailecek iyi ki diyoruz.

Sermed Havuz ailesine teşekkür ederiz.

BAHATTİN ÇAMLI

3X7X1,50 Maldiv Skimmerli Prefabrik Havuz

Whatsapp Danışma Hattı
Hemen Arayın !